فرهنگ و هنر

موسیقی تلفیقی ایران هنوز با ترکیه و آذربایجان فاصله دارد

“ایران تلفیقی از موسیقی دارد ، مانند کار گروهی از طریق Bamrani Benjanfin ، Dengshou و غیره ، خوش شانس هستند که می توانند با تعاریف مختلفی برای او ظاهر شوند؟ “به دلیل این مشکل ، امید سعید یک خواننده می سازد و می گوید:” این روند به خوبی پیشرفت کرده است ، اما از تلفیق بسیاری از موسیقی با کشورهای همسایه مانند ترکیه و آذربایجان فاصله زیادی ندارد. ”

به گزارش تی تی آنلاین ، به گفته امید سعید ، خواننده و آهنگساز وقت آلبوم “The Beh Dasht Nafton” به تازگی منتشر شده است ، گفته می شود ، از دین ، ​​موسیقی بوشهر: اقدامات بوشهر در مورد زندگی مذهبی مردم من عشق ناخدا نسبت به موسیقی داریانورد است ، در جنوب ، برای کسانی است که در آن هستند از طبیعت حرفه او در سرزمین است. موسیقی مذهبی بوشهر که ما را در مسیر موسیقی قرار داد ، چربی زیادی ندارد.

طبق گفته های عمومی در خانه هنرمندان ایران ، آنها در خانه هنرمندان ایران در زمینه موسیقی با موضوع موسیقی فعلی همراه با ظاهر “به دشت نفتون” سفید با آهنگساز ، نوازنده و یک خواننده زندگی می کنند ، نوازنده ، و امید سعید نیوشا قربانی ؛ قدرت و تخصص شما در اجرا در روز چهارشنبه ، 8 ژوئیه ، از صفحه Instagram Blues of Iran برگزار شد.

سعید امید ، خواننده رید و خواننده در لیست ، “به دشت نفتون” در مورد کار جدید خود: “این گروه سوم از لیست” سایت “در بامداد افشار است. با توجه به ایده من از یک سوم سفید ، و آهنگسازی و بامداد عزیز مورد اعتماد هستند ، و لیست گروه محصولات. و مردم از طریق موسیقی منتشر شده در سیستم عامل ها گام برمی دارند. هندل ، می تواند از نسخه در انتشارات فیزیکی در هفته های آینده منتشر شود.
وی افزود: “نفتون به اردن” با توجه به اینكه استخراج نفت نیز در تاریخ ایران یافت می شود ، با من روبرو شد. بعضی اوقات ، تاریخ این نمایش را داده است. با این اقدام ، مهاجمان انگلیس نفت را در مسجدسلیمان كشف كردند درگیری همه زحمت کشیدن از مشکلات و مشکلات زیست محیطی و ایران را بدون هیچ سابقه ای در زمینه تشکیل حرفه ای محروم کرد.
سعید خلاصه ای از این کار را که زیر داستان زندگی روزمره دریا است گفت: “این مانند داستان های هر روز است و همیشه پدر و مادر و ماجراهای خود را برای مقابله با آن دارد.” “به منطقه نفتون ، که” قطعات 9 “. گروه” اندر “اعتراض خود را به مهمانی در آب و بریدن حادثه در بوشهر بر اساس زباله های حبس آب و اعتراض (نوعی موسیقی که از بوشهر س questionsال و جواب می دهد) می داند در این زمان ترکیب موسیقی از این لیست استفاده می شود. استفاده از مینیمالیستی با توجه به ایده های ضرب و تقسیم حالت های اضافی و یکی از ویژگی های دیگر این کار ، و آنها خیلی دور از توافق بودند که لیست جو و بیشتر به هماهنگی مدال. از آنجا که موسیقی می تواند با نوعی هماهنگی موافق باشد. ما همچنین آکوردهای صوتی بوشهری را نشان می دهیم ، به ویژه موسیقی محلی بوشهر.

سعید خدمات بوشهر در زمینه موسیقی و موسیقی را توضیح داد ، من فکر می کنم این موسیقی به برقراری ارتباط ساده با بوشهر می رود. برقراری ارتباط با مردم شهر آسان است ، گرم و روح است ، به راحتی می توان برای همه سرزمین ها ، و دیگر شعر و موسیقی و تعاملات آن را انجام داد.

وی با بیان اینکه از آلبوم “به دشت نفتون” از موسیقی مذهبی بوشهر وام گرفته اید ، گفت: “این یک جریان ظریف ، حساس و بدون آلودگی است.” شما می توانید در این مراسم از موسیقی دردسر و بوشهر وام بگیرید. به عنوان مثال ، ماجرای شهادت حضرت عباس (عطش AS) برای آنها در ترانه ای برای بندر اندار الهام گرفته شده است. از آنجا که ، این بحث همچنین موضوع درمانگاه کشتارگاه و قتل است ، مشاوره نفتون در آنها می گوید عزاداری که به آن اضافه می کنیم ، اما منابع طبیعی بسیاری وجود دارد که می توانیم از آب ، از برق جلوگیری کنیم ، همانطور که یک لانه زندگی ساده است ، و اینها هستند که می توانند در کنار عزاداری به یکدیگر کمک کنند ، و از این قبیل صدای موسیقی این سفید همراه با آهنگ و موسیقی بود ، باید بگویم ، موسیقی مذهبی “به دشت نفتون” مدیون ریشه خود است ، همانطور که در بوشهر نشان داده شده است. موسیقی مذهبی بوشهر افراد بسیار ثروتمندی هستند ، زیرا اقدامات ناخدا دریانورد عباس ، که طبیعت گفتن به کشور است ، جریان جنوب موسیقی مذهبی بوشهر را به دنبال داشت.
نیوشا قربانی ، نوازنده و خواننده سفیدپوست است ، “به دشت نفتون” در مورد اهمیت کار گروهی ، گروه مجلسی: این گروه در سال 1995 در بخشی از بامداد افشار و این گروه موسیقی الکترونیکی و کلاسیک تاسیس شد. به زودی لیست ویژه مراحل گروه ما چیزهای ویژه خاصی را در صبح خواهیم شنید. به نظر من گروه خاصی از تنظیمات خروجی ندارد که آن را از گروههای دیگر متمایز کند.
وی درباره تأکید این گروه بر ادبیات و موسیقی گفت: “در وهله اول ، به نوعی موسیقی ، گروهی از مردان برای مراقبت از خود ، و شیرینی از این کار خارج نمی شود ، اما هنوز هیچ چیز دیگری وجود ندارد: و او آنها را گرفت. ” در این لیست ، “به دشت نفتون” ، امید سعید همچنین می خواست چیزی در مورد کشور خود تولید کند و در منطقه بوشهر زندگی خواهد کرد. حتی ایده دوست داشتنی. من به ایده امید بسیار علاقه مندم ، ایران و جنوب سعید را پذیرفتند. خوشبختانه ، او همچنین بازخورد مثبتی در مورد عملکرد دریافت کرد.
قربانی درباره توافق قبلی در مورد این لیست گفت: “موسیقی جنوبی را قبلاً گوش می دادم و یکی از آنها با این نوع موسیقی آشنایی داشت ، اما شما با من به چالش می کشید هماهنگ هستید ، زیرا منشأ جنوبی دارد و من این کار را نمی کنم امید سعید در این زمینه و درک علل ترانه ها و داستان به من کمک زیادی کرده است و ما روی لهجه دیگر کار کردیم.
او خودش از اکشن بازی گفت و بعد از شش سالگی وارد مرحله اول شد و در آن زمان من تنبک بازی کردم. آن شب به من گفتند که با یک اجرای آوازی سوراخ کن ، و به مرور ، با اطمینان به دنبال او رفتم مرا به استفاده از موسیقی های مختلف هدایت کرد ، این احساس هنوز مرا تعقیب می کند.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا