بین الملل

موفقیت پاکستان در خنثی‌سازی تلاش برای سازش با اشغالگران/ توطئه تل‌آویو علیه اسلام‌آباد در نزدیک شدن به دهلی‌نو

پاکستان عصبانیت بی پایان از اشغالگران صهیونیست است.

به گزارش گروه بین الملل ، گرچه احزاب سیاسی در پاکستان از فشار دولت سابق آمریکا ابراز نارضایتی کرده و ضعف رهبران عرب به اوج خود رسیده اند و بحرین ، امارات و سودان برای برقراری نظم برای عادی سازی روابط خود با تل آویو. خبرگزاری آنا. نشان داده اند که این روند در حال برگزاری تظاهرات مردمی است.

پاکستان اهداف اصلی توطئه گران صهیونیست است

روشن است که پاکستان مهمترین دلایل توطئه گران برای به دست آوردن حدود 212 میلیون نفر است ، در حضور 40 میلیون شیعه سلاح هسته ای خود را در این کشور دارند و یک گروه مسلح قدرتمند مانند طالبان ایجاد می کند ، که طولانی مدت است اختلافات مرزی با هند ، شمعدانی و مجاورت با ایران. وی در واشنگتن و تل آویو زندگی می کند. به همین دلیل است که تحمل خدمتگزاران آزادی اسلام آباد همیشه همان برنامه های مشترک برای آرام کردن اردوگاه یکی از اسرائیل و ایالات متحده بود.

قبل از این هفت ، ده ها هزار پاکستانی که در اسرائیل در کراچی و اسلام آباد تظاهرات کردند می توانند برای ایجاد ارتباط با دولت تل آویو حرکت کنند.

این تظاهرات با کیفیت جنبش دموکراتیک (PDM) و جامعه اسلامی اسلام (Jui-C) و چندین حزب دیگر نجات یافت. محمد علی جناح ، بنیانگذار پاکستان ، تظاهرکنندگان در اطراف اعتراض قبر برای بازدید از گزارش مخفی نشت معاون نخست وزیر پاکستان بخاری ذوالفقار به تل آویو ، تل آویو و ایجاد روابط بین اسلام آباد جمع شدند.

و در محل قطعات آنها ، کمک به آخانیان ، در خیابان ها ، و مذهب ، دولت ، و وقتی که باشد ، که من هرگز برای پایین آمدن از فلسطین و چیزهایی که همه مسلمانان ساخته اند ، سازش نمی کنم زندانیان ، و در تصرف هزاران سرزمین اسلامی در اختیار داشتند ، اما همچنین روند ساخت اسلحه های او ، او نشان می دهد که ، با نوع دیگری از سلاح ، تمام روابط کشورش ، خیرات است.

در بسیاری از موارد ، مقامات ارشد پاکستان ، از جمله نخست وزیر عمران خان و با گوسفندان کشمیر ، یک مسلمان اشغال شده و در کشور هند زندگی می کردند با اوضاع در سرزمین های اشغالی فلسطین مساوی شدند ، و گفتند که اگر من قبول نکنم که اسرائیل و حساب با آنها حق شغل نیست و یک جفت مالک می تواند در جامعه بین المللی جایگاهی داشته باشد.

اهمیت مصالحه بین پاکستان همچنین باید به اقدام اسرائیل برای ایجاد حسابهای نزدیکتر در دهلی اشاره کند ، زیرا این روش ، تل آویو می تواند به طور غیر مستقیم پاکستان را تحت فشار قرار دهد و اسلام آباد می داند که کاهش دهلی دوست تل آویو رابطه پاکستان و اسرائیل است


بیشتر بخوانید:

نخست وزیر پاکستان IO در قضاوت هند

ما به یک پاکستان کاملاً کنترل شده وضعیت ویژه می دهیم


اواسط ماه نوامبر سال گذشته بود که رسانه های پاکستانی را به حرکت در آورد ، دفتر مطبوعاتی خبر عجیب و غریبی را در مورد شخصیت سیاسی و مخالف رژیم عمران خان به هیئت نمایندگی ایالات متحده به اسلام آباد توییت گفت.

به نظر می رسد فشار آمریكا برای تحقق دستورات مزاج عمران خان در حركت است و احساس خطر می كند كه اسرائیل شاید دولت آمریكا را مجبور به فشار بر تهدید هند كرده باشد.

لازم به ذکر است که سفارت ایالات متحده در اسلام آباد برای خوردن توئیت در مورد احسن اقبال ، وزیر اسبق حزب مسلم لیگ پاکستان-نواز ، که بر خلاف دولت این حزب عمران خان بود ، دونالد ترامپ برای آوردن سند به دیگران فرستاده شد سیاستمداران اقتدارگرا. و ابنر نیز به نزد رهبران سیاسی در پاکستان رفت همان سرنوشت یکی از آنهاست که به زودی متحمل رنج خواهد شد.

ناراسیما جوزف ، نخست وزیر هند در سال 1992 اظهار داشت که “من از گذشته جدا شده ام.” او از حساب اردوگاه شرق مستقر در تل آویو ، تلاش نزدیکتر به غرب و ایالات متحده ، فاصله گرفت. پس از آنکه دولت راست گرای Atal Bihari Vajpayee گام های بزرگی در تعمیق روابط با رژیم صهیونیستی برداشت و در سال 2004 اسرائیل با راه اندازی بیش از 1 میلیارد دلار پروژه سرمایه گذاری مشترک در این هنر ، به دومین شریک تجاری آسیا تبدیل شد. و بخشهای انرژی.

حضور رژیم صهیونیستی در هند ، پاکستان برای پیوستن به سخت ترین اعزام شده به

به دلایل سیاسی و تاریخی ، Atal Bihari Vajpai (2004-2009) و Narendra Modi (2019-2019) با نخست وزیر راست گرای هند ، بیشتر تمایل به تاسیس با ادب و رابطه با غرب و رهبران دارد رژیم صهیونیستی ، حزب کنگره هند و چپ.

رابطه استراتژیک هند و رضایت صهیونیستها در اسرائیل. از نظر آنها ، دهلی راهی برای خروج در درجه تل آویو از انزوای منطقه ای و با تمایل به حوزه های سیاسی و اقتصادی بین المللی در آینده نزدیک فراهم نمی کند. با توجه به گرایش آنها به افراط گرایی و حاکمیت هند بهاریتا جاناتا (BJP) همیشه از همکاری با نهادهای اطلاعاتی و سیاسی دهلی برای حمله به مسلمانان صهیونیست و غرب هند و تضعیف کشورهای اسلامی (به ویژه پاکستان) استقبال کرده است.

ماکزیمم در هند بیشتر اسرائیل است ، از بالا ، و دیگری خریدار یک شرکت کننده در سلاح های سربازان اسرائیل ، در استان آسیا در دهه گذشته است.

با توجه به اینکه پاکستان یک کشور مسلمان و با نفوذ در منطقه است ، و برای آشنایی با مدنی و دانشمندان در یک قدرت سیاسی منفرد استفاده نمی شود ، که به احتمال زیاد نمی تواند توطئه مشترک اسرائیل و آمریکا را خنثی کند. مسلمان و بهتر می توانند مردم پاکستان را به سرعت و به سرعت تحریک کنند تا نقش منطقه و دیگر مقامات را در صورت ترس از فشارهای ایالات متحده ، تهدیدات هند و نشان دادن اسرائیل در باغ سبز ، این و این برای مدت طولانی ، تقویت کنند. قطعات ایستاده Take control of this thing is deviation in the path, in a timely manner to resist, and he found that those who out of Palestine, the Zionist, made report to a Muslim and has the support of those who were holding her goods, and, نشان دادن راه درست است.

پیام آخر / (4) 155 /

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا