اجتماع و خانواده

میانگین بستری روزانه ۵۰ بیمار مشکوک به کرونا /شرایط نامطلوب گردش بیماری

تی تی آنلاین / بوشهر ضد دبیر ستاد تاجگذاری در استان بوشهر ، گفت: تعداد بیماران بستری در بیمارستان ها ، بخش های 321 جراحی عروق بیماری کرونا استان بوشهر در روز یکشنبه ، 13 شهریور.

سعید کشمیری vebd به خبرنگار در بوشهر گفت ، در 24 ساعت گذشته ، 52 بیمار جدید در بیمارستان ها ، بخش های بیماری کرونا قلب بوشهر بستری شدند که از این تعداد 19 مورد بیماری عروق بیماری کرونا قلب است.

وی بابیان اینکه در حال حاضر 54 بیمار بیمارستانی در بیمارستان ها با سفارشات ویژه وجود دارد ، افزود: تعداد کل موارد خاص پذیرفته شده در موقعیت های خود ، در حالی که 27 نفر در دستگاه هستند.

“کشمیری” متأسفانه یک زن 75 ساله با سابقه فشار خون و دیابت و یک مرد 63 ساله با سابقه بیماری قلبی در تاریخ 11 سپتامبر گفت که نتایج مرگ های اخیر در استان بوشهر که نتایج آزمایش عروق بیماری کرونا مثبت بود سیزدهم سپتامبر ، دو مرد 64 و 83 ساله با سابقه فشار خون بالا ، یک زن حدود 65 ساله با سابقه فشار خون بالا و یک زن 25 ساله بدون سابقه بیماری و در 12 سپتامبر به دلیل بیماری عروق بیماری کرونا قلب درگذشت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: با موفقیت 43 بیمار در بیمارستان های استان بوشهر و وضعیت عمومی کالاهای شب گذشته.

دبیر ستاد مبارزه با تاجگذاری در استان بوشهر گفت ، هر روز بستری در بیمارستان با میانگین 50 بیمار جدید که مظنون به داشتن تاج سلطنتی هستند و همه اینها نشان دهنده وضعیت و شرایط نامساعد و بیماری در بین مردم است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا