اجتماع و خانواده

میانگین حضور روزانه ۵۷ دقیقه ای دانش آموزان در «شاد» طی دوران کرونا

وزیر آموزش و پرورش از برگزاری برنامه تلویزیونی 24 هزار مدرسه تلویزیونی ایران در ستاد سازمان آموزش و پرورش در فضای مجازی برای ارتقای آموزش در دوران بعد از ولیعهدی خبر داد.

به گزارش تی تی آنلاین، یوسف نوری این برنامه تلویزیونی که به مناسبت هفته معلم پخش شد، همزمان با به راه افتادن هیاهوی بی سابقه در تاریخ 10 اسفند 1396 در شبکه آموزش سیما قرار گرفت. در این فصل 24000 کلاس در تلویزیون مدارس برگزار می شود.

وی افزود: باید تربیت تناسخ را به موقع یا بعد از تاج در آینده داشته باشیم. به همین دلیل پایگاه آموزش فضای مجازی سازمان ایجاد شده است و آموزش ما باید تلفیقی از آموزش و ماهیت آموزش باشد.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه این شبکه خرسند است که به طور متوسط ​​11 میلیون دانش آموز را در مجموع 57 دقیقه در روز تحت پوشش قرار دهد، گفت: در این اردو برنامه ریزی هایی در حال انجام است و حامیان و حامیان ما جزئیات این اردو را مشخص می کنند. عوامل.

نوری ادامه داد: چهار رکن آموزش و پرورش داریم که از جمله آنها می توان رسانه را نام برد. خیرین یکی دیگر از ارکان این قابلیت هستند که در ساخت مدرسه به خوبی از آنها استفاده شود و بنابراین باید رسانه های جمعی باشند. برای حرکت به سمت دسترسی تعاملی به شبکه آموزشی سیما نیازمندیم.

وی با قدردانی از معلمان کشورش که در دو سال گذشته تلاش زیادی برای ادامه تحصیل کرده‌اند، گفت: جنبش قرنطینه دیگر انعکاس فضا را متوقف کرده است و معلمان ما تلاش کرده‌اند تا آنها را رودررو کنند. ‘ آموزش حضوری که باید مورد ارزیابی قرار گیرد.

ادامه می دهد

دکمه بازگشت به بالا