عمومی

می‌خواهم دیده شوم – تی تی آنلاین

شما چه چیزی را دوست دارید که متعصبان جادوگران از سلف ما باشند؟

به گزارش تی تی آنلاین در روزنامه اعتماد وی نوشت: «1. من به این پیام نگاه کردم که بارها توسط سلف ما رونالدو پیش می رود و آنها نباید از بازی های خود در رم به شبکه های مجازی پول بپردازند. حتی چند هفته پیش ، گزارشی منتشر شده در Forbes ، یکی از پردرآمدترین ورزشکاران جهان در سال ، راجر فدرر ، تنیسور سوئیسی در صدر فهرست 106 میلیون دلار سالخورده قرار گرفت. جالب است بدانید که وی تقریباً از طریق این تبلیغات ، تقریباً 100 میلیون نفر از آنها را که فدرر به دست آورده ، داشت.

از این دو مثال ، پول تبلیغات شبکه ای توسط ورزشکاران نمی تواند نوع مناسبی باشد که شما یک نوع فضیلت را باز کرده اید. اگر ، شاید ، شما بتوانید از مهارت مردی که بازیهای تأثیرگذار ندارد ، لذت بیشتری ببرید ، او از طریق صفحه اینستاگرام پول زیادی ندارد در دسترس عموم است؟

2. درباره زندگی ، اینستاگرام ، شخصی سازی و شبکه های مجازی در ایران یکی دیگر از موارد بسیار طولانی است؛ شاید کمتر از 10 سال باشد. در چنین شرایطی که برای ورزشکاران مسن طبیعی است ، بین دهه شصت تا هفتاد و هشتاد سوپراستارها در فوتبالیست هایی که برای زمان در نظر گرفته شده بازی می کردند ، بنابراین ، مکان شنوایی خوبی برای اشتراک در شبکه های اجتماعی نیست. بیشتر ستارگان قدیمی فوتبال برای آزاد کردن یکی از تیم های برتر ، تعداد تماشاگران صفحات شخصی به مراتب بیشتر دارند ، علاوه بر این بازیکنان قومی از این دو تیم خارج می شوند که از نظر فنی سطح بسیار فنی پایین تری دارند. نمونه ای که نشان دهنده این تفاوت است ، تعداد زیادی نمونه در چاه فعلی است. فرشاد پیوس ، با نام مستعار فرشاد گل ، که زمانی یکی از محبوب ترین ستاره های فوتبال در ایران به حساب می آمد ، اکنون نزدیک به 76000 دنبال کننده دارد ، اما مهدی عبدی که به محض ورود به در ، به انگشتان سفید بلند اضافه شده است. : حدود 350،000 دنبال کننده را می توان در صفحه خود مشاهده کرد. اگر فرشاد پیوس در پرسپولیس همانند حال حاضر ، در دهه شصت و هفتاد حضور داشته باشد ، بدون شک روز بعد ، وی یکی از محبوب ترین این کاربران را نام برد.

3 تقریباً یک سال از پیدایش پدیده ای به نام ‘camps Instagram’ در ایران می گذرد.این کمپین های مشهور را مورد توجه تبلیغات شبکه اینستاگرام قرار می دهد.در آن کمپین ، کافی است که مقداری پول را وارد کنید و در لیست پیروان مشهور قرار نگیرید. مخاطبان اینستاگرام در قرعه کشی شرکت می کنند در عوض ، این دنبال کنندگان هستند (یعنی کسانی که حمایت می شوند). بنابراین برای حمایت از حامیان مالی نزدیک به صد تا صد و پنجاه نفر از همراهان در قرعه کشی مخاطبان ، و وضوح شرکت تبلیغاتی در سود مالی آرزو می کند. این بزرگترین فوتبالیست هایی است که شرکت کرده اند. علیپور بین علی ، احمدرضا عابدزاده ، کریم باقریه و بسیاری دیگر از لوازم الکترونیکی جدید و قدیمی.

چه چیزی برای شخص مهم است ، این که اجرای کمپین بسیار پر طرفدار است و تعداد قابل توجهی دنبال کننده دارد. در حاشیه این کمپین ها ، در سایر بازیکنان نیز برنامه های زنده برای قرعه‌کشی و توزیع هدایا و موارد مشابه برگزار می شود. این رقمی است که در مبارزات انتخاباتی حاضر به جایی رسیده است که با چند صد میلیون تومان مشخص شده است.

4 – علاوه بر مبارزات انتخاباتی ، که روشی برای کسب درآمد برای بازیکنان فوتبال است – باید انجام شود ، و بسیار شبیه صفحه “زخم” یک بازیکن فوتبال نیز می تواند برای او مفید باشد. اینستاگرام نشان می دهد که آقایان بین یک فوتبالیست های ساده بسیار درگیر تبلیغات هستند. ظهور فروشگاه های پوشاک ، کلوپ ها و استخرها ، گرفتن عکس با یک برچسب زدن مضاعف از خود شخص و شخص موجود در عکس و هزاران راه دیگر که همه اینها در تبلیغات اینستاگرام است. این در حالی است که در بسیاری از داستانها چندین هزار تومان به اشکال مختلف تغییر کرده و یک میلیون تومان تغییر می کند. یکی از افراد درگیر این پرونده روزنامه اعتماد گفت: “یک فوتبالیست می تواند به راحتی میلیون میلیون تومان را دنبال کند که ماهانه 150 صفحه از صفحه اینستاگرام کسب کند.” حتی اگر تبلیغات اصلی دارای خطی در شکل چهارم باشد. بسیاری از فوتبالیست ها صفحه بیوگرافی “تبلیغات خط کارآمد بالا =” را می بینند.

5 یکی از موارد مهم این است که بحث در مورد تبلیغات اینستاگرام نتیجه بازدیدهاست. فرقی نمی کند که چه چیزی را می بینم ، یا اینکه در عکس دیده می شود در شبکه مجازی کاملاً متفاوت و یا در مواردی فوری گرفته شده است. مهم است که دیده شود. نمونه اخیر این مورد نام شخص همدان رضا است که بال شد با این جمله: “من معتاد نمی گیرم.” در حال حاضر حدود 20 صفحه وجود دارد که نام شخص اینستاگرام است که از این تعداد دویست و سیصد دنبال کننده وجود دارد. یا به اسم الناز گلروخ که در ماه خندیدن از انگلیسی با خواندن آهنگ “Let the Think” سوژه کاربران شده بود ، اما مهم نیست که این نتیجه در مقایسه با 2.8 میلیون دنبال کننده چیست. هر دلیلی برای متحد کردن اینستاگرام و اجرای بسیار هوشمند و یا حداقل به چشم رسیدن به آن گران است. مخاطب باید چیزی باشد که دنبال کند ، حتی اگر انگیزه منفی داشته باشد. بنابراین ، به طور کلی از آنچه مانند حافظه سکوت است ، از آن ناشی می شود که از جدی بودن طرفداری متشکل از متعصب کریم باقریه ، که برای او ناگهان است ، می بینم که این نوعی دادخواست به دیگری است ، از یک بوفون ، نه تنها برای مناسب ترین راه. ما ندیده ایم. ویدئوهای کریم از کثرت آن همه چیز ، که باقریه منتشر شده در یک ماه گذشته است ، به احتمال زیاد در فضای مجازی یکسان است ، که به اشتراک گذاشته می شود ، همه فیلم ها در 10 سال گذشته است.

برای همه موارد فوق ، معرفی آن در واقع مدتهاست که سفیران وارد آن می شوند ، تا نتوانند به سؤالی پاسخ دهند “چرا؟ چه چیزی شما را به عنوان زرد ، که با اقدام هواداران اخیراً برانگیخته شده است ، پاسخ داد؟”

چهار سال گذشته مسیر برنده سفید بوده است و تزریق چند روز با لبخند او اعلام شد. در این مدت ، زنگ های سیاه به موازات صد برابر بیشتر و بیشتر در شبکه های مجازی ایران موبایل به شدت نفوذ می کردند. پرسپولیس ، آرم استقلال بصورت شبانه روزی در تمام صفحات ، دشمن را نابود می کند و کانال ها و افتخارات را مشخص می کند. این صفحات متن ، ما هیچ خط قرمز در جنگ تیم رقیب نداریم. اغلب صفحات محبوب و درآمد خوبی کسب می کنند. این نیز برخی از مدیران را شنیدم ، بنابراین بازیکنان و مربیان به هواداران و آسمانها برای همه افراد باج می دهند. این صفحات دارای یک حرکت هماهنگ برای تحریک هواداران و تشکیل یک مرد بزرگ در برابر انسان هستند. این در واقع بیشتر از این است که سکوها شاهزاده ها را ساخته اند ، و برگ های آن چیزی است که در مودم وجود دارد ، همانطور که او سفر کرد ، از دو دهه قبل.

اما اگرچه طرفدار این نوع صدمات وارده به مرد در صفحات تیم ها است که شیوه زندگی آنها را نمی توان غیر اخلاقی قلمداد کرد.

فریادی شنیده می شود ، که او در جهان خواهد بود ، او انتظار دارد که درمان عاقلانه فن و نه از اتحادیه یک مرد باشد ، مگر مردی که در نامه بوده است ، نه به آنچه گفته می شود فن. استقلال لطفاً آیا می توانید باور کنید که پایان مسابقات جهانی که هر وزیر ورزش دیگری در این زمینه چهار رای کسب کرده است ، بعید است که به آنها برگردید. یعنی اگر یکی از جانبازان رقیب متهم به خیانت باشد ، زیرا تیم دفاعی را مبنای شایستگی می داند. برای همین پرسپولیسی ها. نمی توان هر روز تعطیلات هر روز مسابقات قهرمانی چهار برابر رقیب در آسیا را کاهش داد. در این میان کافی است در مورد یکی از اعضای قدیمی و جدید این باشگاه چیزی را برای تیم رقیب عنوان کنیم و آنها در آسمان و زمین در راس آنها قرار بگیرند. حتی اگر در مورد آن مبنایی اظهار نظر نکند.

در این میان ، شاید همه شگفتی های قدیمی ممکن است در سطح کم جادوی اطراف خود دیده شوند. البته ، یک گروه هوادار عظیم در بین فوتبالیست های جهان وجود دارد؛ دانشگاه سابق بازیکنان دوست دارد منچستریونایتد را در این برنامه بازی کند ، برعکس. واضح است که فیلم رفتار فن طرفداران رفتار. این نشان می دهد که گامی فراتر از مرزها و عقاید مخالف وجود دارد. برای چند هفته از لالیگا ، بازیکنان بارسلونا تصمیم مطلوبی دارند.

بازیکن آرتور بارسا VIDAL خنده دار را ایجاد کرد تا emoji بعداً به بیلبائو وارد مهاجم محوطه جریمه شود اما داور پنالتی نیست و راموس در پاسخ به این سؤال که برخی از بازی ها معتقدند که او داور خوبی برای شما است: “ما نمی توانیم لالیگا را بدست آوریم. داور آن را از دست می دهد ، زیرا هیچ کدام از اینها نیست. “بهتر است اشتباهاتی انجام شود که به دنبال نقص در تیم خود باشند.”

در بارسلونا ویدال اگرچه گفته می شود حتی راموس نیز به معنای رسانه های بیشمار ویواموس از “بازیکنان واقعی و بارسا نیست ، امری که یکی.” سرانجام پس از از دست دادن بارسلونا در لالیگا و کاپیتان مسی قرار است عنوانی در رئال مادرید برای دیدار و گفتگو باشد و بعد از آن بازیکن متهم شد یا هوادار مسی بارسا است و هیچ چشمداشتی برای رقیب خود ندارد تا بتواند او را تسلیم کند.

این روزها صحنه فوتبال ایران به یک جادوی نبرد مجازی تبدیل می شود. فقط گوگل عبارت “بازیکن جدی من …” را ببینید تا نتایج زیادی کسب کنید. هر روز قرمز است حتی اگر مجسمه هشتی یکدیگر را از بین ببرد و خطوط را حفظ کند. همه آنها می خواستند قبل از تماس های آینده ، یک ستون فوتبال را به حالت طبیعی واژگون کنیم ، اما فساد در فوتبال شامل آزمایش است. آنچه بدتر می کند این است که سخنان لوسی در برابر پروردگار است. جانباز ، او خواند آنچه برداشته شده است استقلال معبد ، “در سند شخصی و جانباز مونتاژ سهام Blues از بازیکن گرفته تا پرسپولیس ، رئیس مسعود سلطانی فر است. این سؤال از اهمیت زیادی برخوردار است که این بازیکنان نمی دانند که ممکن است در آنجا بایستند؟ آیا این بازیکنان و تفاوت آنها را نادیده نگرفته است؟ از حق درخواست تجدیدنظر خود برای انجام این کار برخوردار است؟ از این طریق است که حقایق فرمول یا قدیمی برای از بین بردن ، یعنی می گویند که قرار است در لیگ اتفاق بیفتد ، قهرمان ها و اخراج و ارتقاء تیم ها می توانند اتفاق بیفتند ، که او آورده بود تا چند سال دیگر برای زندگی در فوتبال انجام دهد؟ چگونه این معنی است؟ پر از فساد است و مربی کردن تیم به فوتبال! چگونه می توان چنین مواردی را قطعی دانست؟ جواب این است که بله ، به مقدمه ارائه شده است که شما را ترغیب کند.

اتفاقاً ، یک جانباز محبوب فوتبال به مرد جوان ، به خصوص هوادار تماشاگر در تمام مگنتا ، سهام اسبها را تحریک می کند ، شما این چیز را می دانید که گسترده است ، تفاوت این است که ممکن است بیشتر و بیشتر به نظر برسد. حتی وجود دارد آگاه هستند که از نظر بازار تبلیغات بسیار ناچیز است و شرکای زیادی از این بازار سود می برند و این جبران می شود که جبران شود. در این میان ، تنها راه کسب درآمد در چرخه ، چیزی غیر عادی است. پای ، آنها تا حدی حق افراد مسن هستند. از جنس سیلیکون ، همانطور که در این مقاله توضیح داده شده است ، اگر این مرد قرار بود هر یک از این ستاره های امروز را بازی کند ، در وضعیت اقتصادی بهتری نیست.

می توان گفت که این یک چرخه جالب است. بعد از چندین صفحه هوادار از جانبازان در بخشی از صفحه ، صفحه با همان برچسب کهنه کار و تشکر از طرفداران به خاطر آنچه گفته است و خود آنتی ویروس نامید.

داستان دیگر این است که شکل طرفداران ایده ای از تفاوت بین ملل دارند و صفحات خود را منتشر می کنند. یکی از جانبازان به تلویزیون می رود و همه این تصاویر را در یک آنتن تلویزیون زنده می گوید. بعداً ، همان سخن گفتن هواداران که باید یک فضیلت به حساب بیایند این است که طرفداران این امر را دنبال کنند. در همه این موارد ، مهم است که حروف جدید تولید می شوند. هیچ تردیدی از تخصص ، تعصب ، پشتیبانی از تیم وجود ندارد ، و هواداران با چنین گفتگوهایی آشنا هستند. در حقیقت ، فوتبال به هیچ وجه مسئله ای نیست.

در تیم ملی این بازیکن می خواند که روزا از سابق است و به صفحه اصلی و رقیب برمی گردد و تا جایی که درد مانند جوانی است که توسط یک هوادار او احاطه شده است ، می رود ، که در کل همان الناز گلرخ است که ترانه ای را که او خوانده است. زیرا فرم و شکل خداوند برای بیرون آوردن آنها ، از پیروان مبلغ مشتق مبلغی که ممکن است با استفاده از درآمد آن به بازیکن برسد ، نپرسید. اگر غیرت ملی گرای سابق و استقلال در بخشی از مسابقه مسابقه بین دو فیلم “دیکتاتور” را ببینند ، به این معنی که بازگشت به دفاع انجام می شود و از این طریق ، او انتظار دارد که چند میلیونی دیده شود تا نمایش صفحه خود را در مورد نتیجه افزایش دهد. اتفاقاً این خیلی جالب خواهد بود که خیلی از بینندگان ممکن است حفظ بازیکنان پرسپولیس نباشند. “بازدید” زیادی کنید.

به طور خلاصه ، هیچ دلیلی وجود ندارد که در اینستاگرام صحبت نکنیم با بهره‌گیری از مردان شرور مرتکب شرارت می شویم. آنها محکوم به تلاش هستند که حقیقت این کتاب مقدس را تحمل نمی کند. “این مقاله فقط در تلاش است تا این روزها ریشه هایی که مورد توجه قرار می گیرند شگفت آورتر ، رادیکال تر و متمایز تر شوند.”

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا