حوادث

نامزدهای انتخابات به مهارت آموزی و اشتغال پس از پایان خدمت سربازان توجه کنند

سابقه من در مرکز لورم مرکزی زیاد است ، و سربازان نیروهای مسلح ، به عنوان مشاور ؛ وی گفت ، “و منابع این رشته و می توانند یک محل کار اصلی از خود داشته باشند ، و رابطه بین ارتش پس از پایان نگهبانی و خدمت به نامزد فرماندار “.

کنفرانس موز سردار کمالی در تی تی آنلاین وی در نتیجه نظامی وعده های انتخاباتی گفت: “مسئله نظامی مسئله پیچیده و حساسی است که با شعار حل نمی شود. برای انجام این کار خیلی سنگین بود از این رو می توان گفت که این مسئله چند وجهی است و خارج از مسائل نظامی – سازمانی است. به عبارت دیگر ، واقعیت نظامی این است که دولت به تهدیدات دفاعی و جنگی کشور تعلق دارد. بنابراین ، تمام چهره های موجود در طبقه برنامه ها و اقدامات مورد توجه قرار می گیرند.

وی با بیان اینکه این سه قوه ، به ویژه در دولت و مجلس ، کنترل خوبی برای بهبود بخشیدن به دفتر نظامی دارند ، افزود: مدل اخیراً با مطالعه ستاد کل نیروهای مسلح برای حمایت از دولت و مجلس ، با حقوق سربازان نیز افزایش می یابد. “از این رو ، مشورت و فرصتی برای مقامات اجرایی نمی تواند در این بحث ها باشد.

کمالی ادامه داد: یکی از مشکلات جوانان امروز ما و هزینه کار و اشتغال و معیشت سربازان در این زمینه به یک دوره مشکل ساز تبدیل شده است. کارکنان روسا ، به ویژه رئیس جمهور ، می توانند به کاهش مشکل سربازان کمک کنند ، بنابراین کارهای تعمیر و نگهداری آنچه را که نیست ، به همراه خواهد داشت.

مشاور ارشد مرکز لورم مرکزی سربازان نیروهای مسلح گفت: “علاوه بر افزایش حقوق برای خدمت سربازی ، اقدامات دیگری می توان برای حمایت از سربازان انجام داد.” رئیس جمهور در این موارد نقش موثری دارد. او گفت. دولت فراهم می کند امکانات برای جوانان می توانند درک کنند که ، پس از پایان خدمت سربازی.

وی با تطبیقاتی که برای اجرای سربازان وظیفه ، برنامه آموزشی ایجاد شده است ، گفت: “البته سربازان دیگر هرکدام تمایلی به دریافت ، یادگیری مهارت نظامی خود و یا خارج شدن از دستورالعمل ندارند ، با توجه به سطح تحصیلات از کارآفرینی ، مراقبت و استعداد. ” اینها از آنچه می توانند برای مردم انجام دهند استفاده می کنند: زیرا آنها هنرهایی را از زمان خدمت خود فرا گرفته اند و او نقش دولت را بازی می کند و این ممکن است موثر باشد.

کمالی با بیان اینکه تسهیلات و مزایای دولت مصادره می تواند پس از پایان خدمت سربازی همه جوانان را در نظر بگیرد ، گفت: امور مربوط به کار ، پرسنل و فعالیت صدور پروانه کسب و کار ، که از جمله موارد دیگر این است که دولت و نه افرادی که به آنها خدمت می کنند. آیا برای تهیه وجود دارد

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا