عمومی

نامزد ریاست جمهوری می­‌شوم اما با قانون اساسی مشکل دارم!

کلیپ های ویدئویی مدعیان و سایر نامزدهای ریاست جمهوری به سرعت در فضای مجازی در حال چرخش است و اجازه دهید نور دائمی در حسن نیت بتابد در لیست ذکر نشده است. برخی بدون هیچ شرطی در انتخابات شرکت کردند ، اما برخی دیگر با دانش و انگیزه ثبت نام کردند.

از این گروه ، نامگذاری شده و عده ای برای رأی دادن می آیند ، از قبول انتصاب خودداری می کنند بعداً ، در عمل ، آشکارا یا پنهان به دنبال مخالفت با تغییرات قانون اساسی در طول زمان هستند ، و بسیار عالی کار کردند و احساس فضای ایجاد کردند. در آماده سازی برای اینکه بتوانم در رسیدن به هدف وقایع مربوط به انسان سهیم باشم یا تعجب آور بودن من را منصرف کند.

اما برخی دیگر ، در طول زندگی سیاسی او ، که مخالف قانون اساسی است ، یا حداقل چیزی در مقاله های خود و به طور علنی اعلام شده است ، اما هنوز هم کار نمی کند به یک دوره ریاست جمهوری تبدیل می شود ، و او بسیار عجیب به نظر می رسد! یک روش خاص از زندگی یک خط مستقیم است ، بنابراین من فکر می کنم ، اما این سوال که آیا آن متعلق به دفتر است ، به عنوان مناسبت اقتضا می کند ، نمونه تخریب شهر اهدا می شود ، و آن را به طرف دیگر او می افتد حق ثبت نام در آن را دارد؟ یا بانک های خود را محافظت و تراز می کند و از همه سطوح ، به دلیل شیوه زندگی آنها حق داشتن دفتر نیست!

نتیجه آن این است که یک شخص یا افراد در جهان سیستم خود را از زمین درست می کنند و اجازه نمی دهد زمین کار کند. در همین امریکا و به خصوص در چند گزینه اخیر اگر به آنها نگاه کنید می بینید که علی رغم سو serious تفاهمات جدی و نامزدهای نامناسب در معرض قانون اساسی خود نیستند و آن را زینت بخشیده اند. آنها بسیاری هستند که از سایه بخشی از آن بین خود توافق می کنند. این رقیب اضافه شد و گفت برنامه های کافی برای احزاب برای حضور در کشور خود در بحران وجود دارد.

پنجره خروج از اصلاحیه قانون اساسی وی یا علیه میخال بسیار قدرتمند به نظر می رسید. البته ، اینکه هیچ مشکلی نیست ، از قانون اساسی نیست. که حق نقص خود را دارند. آنچه که برای اجرای قانون مهم است خوب نبوده است ، اما نه به دلیل توانایی وی یا ضعیف اجرا شدن ، به عنوان ماده 44 در تغییر برنامه و راه حل ها.

هنگامی که آنها ثبت نام می کنند ، تبدیل به پاس و چرا؟

· یا نمایشگر ؛

او ذهن مردم را پرورش داد تا نفرت مردم را انجام دهد یا آنها را نقض کند و از طریق مانور اقدام کند و اگر

یا آنها فکر می کنند درست است که می گوید ، “اگر صلاحیت مرا تعیین نکنید ، من به من رای نمی دهم و چه چیزی نه. “

هر کاندیدایی توسط رئیس جمهور رد شد ، خصوصاً بعد از روز اول.

بنابراین ، مسئله رئیس جمهور مسئله اجرا است و برنامه مدیریت اجرایی برخلاف دولت ، چه آشکار و چه پنهانی ، خلاف نیست و در هر دو مورد دروغ گفتن و قول و قرار دادن و پیمان شکنی است.

این آخرین نکته این است که ، هر عدد این است که معقول نیست ، و آنها را از فرماندار نامزد دریافت می کند باید کاری در این جهان انجام دهد ، که هیچ خاطره ای وجود ندارد. به نظر می رسد برخی از کلمات پیام رسان جریان اصلی فرعی بودن آن نیست. چیزهای زیادی وجود ندارد. این اختلاف نظر بین نامزدها یا بین سرپرست ، و توسط رئیس شورا در مورد ثبت نام در شورا ، که به دلیل آن اعتدال است ، مخالف فرماندار است ، و آنچه در قوانین شرور است ، و رئیس جمهور شورای یک نظر خالی ممکن است ایالت های شورا مستقل از شرایط را انتخاب کنند و پارلمان برنامه اقدام رئیس جمهور را با 203 رأی تصویب کند. مطمئناً ایجاد پارلمان برای پارلمان است.

* استاد كامل دانشگاه تهران

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا