اجتماع و خانواده

نام مدافعان و قهرمانان وطن بر خیابان های تهران

با تأیید اعضای شورای شهر تهران ، اسامی قهرمانان کار آنها در بزرگراه های ملی تهران ثبت شده است.

مطابق با جلسه تی تی آنلاین 344 جلسه شورا ، در مورد مشخصات مورد بررسی قرار گرفت و توسط مشخصات اعضای شورا تأیید شد.

نامگذاری خیابانها به نام احتمالی ایران به نام شهر عباس ، انجمن اعراب ، آواز جواد گنجه ای ، سردار سرلشکر محمد سلیما دریادار غلامعلی بایندر و نام بسیاری از شهدای هیجان متفقین در 3 شهریور 1320 و زبان بسیاری از اردبیل ، خلخال ، پارس آباد گرمیت و کوثر و سقز ؛ ، هام ، و مهمترین آنها نام مهمترین آنها در میان کامیاران است.

پس از دو دوره ، بعداً آهنگ گنجه ای خیابان شهید جواد اندیشه 1 را تغییر نام داد. جواد زیاد اوغلی پرکینز قاجار (1748-1804 میلادی) ، فرزند شاهراه شاهوردی ، آخرین حاکم رقص ایران است که در 3 ژانویه 1804 (1218 هجری قمری) در آغاز اولین زمان جنگ برای ایران به روسیه حکومت کرد ، و در زمان دولت قاجار سربازان روسی روسی ، سربازان پر سر و صدا. مادر سیسیانوف ژنرال پس از نبرد حماسی علیه پسرش ، او برای مادر من ایران گم شد.

خیابان 2 اندیشه به نام دریاسالار شهید غلامعلی سنکا نامگذاری شد. لازم به ذکر است که بایندر غلامعلی (23 آذر 1277 متولد – 3 درگذشت شهریور 1320) فرمانده ناوگان 5 ساله بود ، فرمانده این ناوگان اکتبر 1315 تا سپتامبر 1320 بود. وی در درگیری بین نیروهای ایرانی و انگلیسی در جنگ جهانی دوم در خرمشهر در 24 سپتامبر 1941 کشته شد.

با توجه به دستوراتی که سال 1320 فرمانده ناوگان بود ، دریای خزر یدالله سنکا است. مقبره وی در حال حاضر در حوض بندر انزلی اسکله است.

تغییر نام خیابان اندیشه در حدود 3 نام شهید دریاقلی سورانی در جلسه شورای شهر 344 در تهران بود و با رأی اعضای شورا تأیید شد.

آمو دریا غلام سورانی یانچشمه (متولد 1324 در یانچشمه چهار مطبوعات بختیاری – درگذشت 19 نوامبر 1980 در آبادان) یک کتابفروشی در حومه آبادان در قیام عراق است که ایرانی متوجه شد از نفوذ تخمیر توسط رودخانه بهمن شیر و در 9 کیلومتری سورپرایز شده است. از دوچرخه سوار به بابل سوار فارسوده با یک اتاق خواب ، ذوالفقاری به آشوب عراق هشدار می دهد.

همچنین در این جلسه خیابان اندیشه پنجم به نام شهید مسیب ملک محمدی نامگذاری شد. ژاندارم مشترک با شهدا ، سرتیپ ملک (مسیب) محمد ، که در روستای کلاتور زندگی می کرد ، در روز سوم سپتامبر 1931 یکی از قهرمانان بود که به شدت در برابر ارتش روسیه ایستاد و می خواهد تمام خون او را بریزد.

سپس ، خیابان اندیشه ششم ، واقع در خیابان شریعتی ، بعداً به شهید محمد هاشمی به جای شاهنشاهی تغییر نام داد. راتی ماهومت به عنوان مرز سه سید هاشمی او بود که برای جلوگیری از مطالعه عملیات خشونت ارتش اشراف روسی از روز 3 شهریور 1320 در پل ، نگهبان نشست. در چهلم سال عصر آهن آهن ارتش روسیه به فرماندهی ژنرال نوویکوف در آن طرف رودخانه قرار داشت و پلی برای عبور از مرزبانان ایرانی محراب ها را به زمین انداخت ، اما روند کار را قطع کرد. محرابهایی را که باید وارد شوید به زمین بیندازید ، و سرانجام آنها موفق شدند سه نفر را بکشند و از نیروهای او در ایران استفاده می کنند و مدت نگهبانان بر ضربات سنگین توپخانه است.

همچنین ، در یک سری از جلسه 344 شورا ، و تغییر نام خیابان 8 اندیشه شهید که نام او به تأیید رسید یدالله سنکا. یدالله سنکا (متولد 3 آگوست 1292 در تهران – درگذشت 4 سپتامبر 1320 در بندرانزلی) کاپیتان نیروی دریایی ارتش ایران بود که در جنگ جهانی دوم نقشی اساسی در مقاومت در برابر شورش روسیه در شمال ایران ایفا کرد و در جنگ کشته شد.

و جلسه بعدی ، خیابان اندیشه شریعتی نهم به نام خیابان فرنگ حیدرپور. گفتنی است فرنگ حیدرپور (1341-) ساکن شهر گیلان غرب اوازین گورسفید کرمانشاه در یکی از قهرمانان غیرنظامی ، ایران ، عراق و جنگ.

عراق بعثی با ارتش در عراق و خود را به شدت در یک شهر کوچک قرار داد. و او دو سرباز را ترک کرد که در عراق سلاح گرم باقی مانده بودند و فرنگ به طرف او دوید ، و آنها ارتش پدرش را به سربازان زدند ، ایرانی ها کشته شدند و به سالن قضاوت منتقل شدند: سلاح های جنگی او و سایر موارد انجام می داد

فقط کافی است نام جلسه دهم را به یک چهارم جلسه ایده مطابق با تأیید شهادت حسین علی ، سیصد هزار صدفارین با کمان من و تهران تغییر دهید. حسینعلی صدفارین با قرارداد کلاه در سپتامبر 1941 وارد ایران شد ، چندین ساعت در ایستگاه بازرسی “کلوز” که بین روستاهای خواجه بلاغی و خوش آباد پیله رود واقع شده است ، در مقابل ارتش بیگانه ایستاد و سرانجام به عنوان پدران حماسه. که برای پرداخت دیه یک کشور برده

فرمانده ارتش روسیه با شنیدن این خبر از کشته شدن علی ، حسین بسیار ناراحت شده و نام شهید را می پرسد و به زبان روسی “صدافارین” فریاد می زند ، که او آن را “هزارآفرین” می نامد.

همچنین در این جلسه ، با موافقت اعضای شورا ، خیابان ArcadeGuest در خیابان توحید واقع شده و به اردبیل تغییر نام داده است. اردبیل مهمترین مناطق ایران است و آثار تاریخی و جاذبه های طبیعی بسیاری دارد. شهرت و اهمیت اردبیل ، نه تنها از آنجا که برخی از پادشاهان ایران ، این است که مقر آنها ، بلکه همچنین به عنوان رئیس فرقه صفوی منطقه ، شیخ الدین اردبیل ، حدس می زند ، از اینجا منشأ گرفته و در اینجا دفن شده است.

پس از جلسه ، خیابان سرسبز جنوبی واقع در مرزداران به تای (زبان ایرانی) تغییر نام یافت. وی در ایران است (تستی: ایرون تاتون ، ایرون تاتون) ، یا نژاد ایرانی در چین های جنوبی زندگی می کند و به شکل شمال ایران (از آذربایجان تا شمال خراسان) پراکنده شده است. بیشتر جمعیت ایران ، تاتارها در استان های مرکزی ، قزوین ، تهران ، اردبیل ، زنجان و خراسان شمالی ، یعنی دماوند ، ایوانکا ، بارقان ، طالقانی ، زرندیه ، تاکستان ، بوئینزهرا و شاهرود ، خلخال ، رودبار ، تارو ، جاجرم هستند. و اسفراین زندگی می کرد و در گرمه بیدگل در استان اصفهان دیده می شد.

آنچه ایرانی ها به زبان صحبت نمی كنند تای زرتشتیان ، یهودیان و مسلمانان ایران به زبان قفقاز شمالی ، گروه تات تات زبان ایرانی را می درخشد.

همچنین در این جلسه ، با توجه به جاده واقع شده است در کاشان بدرود به نام. شایان ذکر است که بدرود از شهر به شهر دیگر کاشان آسپادانا استان و کشوری است که سنگهای مرمر را به وفور در شهرهای امامزاده آستانه آقا علی عباس طی می کند.

پس از فعالیت تردید به نام کشیش دقایقی به خیابان کوثر 1 ، ستار واقع در کاخ آباد به نام شهرهایی در شمال استان اردبیل نامگذاری شد. کوچه دوم و سوم را نیز خوانده ، کوثر ، گرمی ، شهری را یکی از شهرهای کوچه میدان در منطقه شمال اردبیل اردبیل خواند.

خیابان امیری واقع در تگرگ فرزانه به نام “بانه” و خیابان سپهری فرزانه تگرگ “سقز” و خیابان انوشه فرزانه تگرگ “کامیاران” نامگذاری شده است.

همچنین ، در آبشار 35 متری بین دانشگاه علوم واقع شده است و نیروی انتظامی خرم آباد تگرگ “هم” نامگذاری شده است.

بر اساس این گزارش ، معاون ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران ، در ادامه این جلسه ، اعضای شورا تصمیم به تغییر نام خیابان سروش واقع در خیابان معلی ، فرمانده کل محمد سلیما است.

گفتنی است امپراتور محمد سلیما (متولد 1316 در مشهد – درگذشت در 1 فوریه 2016 در تهران) ژنرال ارتش جمهوری اسلامی ایران و اضافه شدن ارتش از ژوئن 2000 تا سپتامبر 2005 بود. وی به مدت 4 سال در صندوق اول وزیر دفاع ملی به میرحسین موسوی خدمت کرد.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا