عمومی

ناپلئون بناپارت در بیروت و بغداد

بیروت ، تماشاگران سیاسی پاک و متعجب ، قبل از دیدار با مقامات لبنان و دیدار با ماکرون خواننده مشهور لبنانی-فلسطینی به نام “فیروز” ، و او را با علامت “لژیون اهدا” برد. گفته شد که ماکرون ، و بیروت ، و با نامه های اولیه ، که بوی استعمار در راه بازگشت از فرانسه در مقابل لبنان ، لبنانی ها به محض این که گفته می شود علت قضات جمهوری است ، در حالی که دیگری برای کمک به آن در یک موضوع ، برای امور مالی جهانی در لبنان و از این طریق اصلاحات است. اصلاحات سیاسی مرز بین لبنان و ماکرون میانی هر یک از طرفین و حزب آنها در نظر گرفته می شود ، اما به طور خلاصه رئیس جمهور فرانسه توصیف می شود ، که این قرارداد تغییرات را ندارد.

برای مقامات فرانسوی ، و اصلاحات از طریق برکناری از لبنان ، در بیشتر موارد محور قدرت سیاسی اسلامی و مقاومت در برابر چرخه داغ انحصار قدرت در دست قبیله خاصی است. گفته شد که سفر اخیر ماکرون به بیروت ، و در سفر ، و در بار دوم ، پس از بمب گذاری بیروت در بندرگاه از 5 اکتبر 2016 ، حوادثی که شما این افراد را به ارمغان نیاورد ، کند خشمگین ، زندگی قابل توجه مالی و سیاسی لبنانی ها است. تنها پنج روز پس از یک انفجار بزرگ در بندر بیروت در کشورهای غربی ، برخی رهبران مناطق را متعهد و 350 میلیون دلار کمک مالی برای ارائه گفتگو علیه لبنان در اختیار داشتند.

مورد دوم تنها 5 درصد از خسارات ناشی از انفجار در هزینه بازسازی بندر بیروت است و از آنجا که کار اسرائیل در حال حاضر 15 میلیارد دلار در کمک بعدی است.
اما دلایلی که سفر ماکرون به بیروت و بغداد و جاده خروجی پنهانی که قبلاً مورد توجه ناظران سیاسی در کشور و جهان قرار گرفته است ، هرچه باشد و این تلاش مقامات فرانسوی به خاورمیانه و محکم است. خروج انگلیس از اتحادیه اروپا و شکست سیاسی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، زیرا به گفته کریست مکرون ، این امنیت سیاسی و نظامی در این کشور ایجاد شده است.

این ناکامیها و بحرانهای اجتماعی فراگیر در ایالات متحده و نفرت مشترک ملتهای اسلامی و عربی نسبت به رفتارهای سلطه جویانه آمریکا که آماده است منطقه فرانسه را حفظ کند. سوالاتی وجود دارد که احتمال دارد دونالد ترامپ رقیب دموکرات خود را در انتخابات بعدی ریاست جمهوری در ماه نوامبر جوبیدن از دست بدهد.

این یک فاجعه است ، این در ایالات متحده آمریکا در حال اجرا است که ماشین روشن در زیر تمایز داخلی غرق نشود ، آماده تحمل برای هدایت ملت های گال از منافع خود انسان در خاورمیانه است و مثال ها نشان خواهد داد.
انگلیس ، فرانسه این شریک استراتژیک را در خاورمیانه و آفریقای شمالی در جنگ جهانی اول در نظر گرفت و با برنامه سایکس پیکو ، به دلیل خروج جهانی از اتحادیه اروپا و مشکلات اقتصادی نفسگیر آن ، نه تنها نقش مهمی ایفا می کند.

بنابراین عرصه برای آمادگی کامل برای ضد انحصار فرانسه آماده شده و ماکرون سپس به بیروت و بغداد سفر کرد ، به عنوان یک تصمیم جدید که زمینه را برای اجرای کنش های فرانسه و عراق فراهم می کند. رئیس جمهور فرانسه بار دیگر بر طبل اصلاحات سیاسی در عراق ضربه زد ، علی رغم اینکه برخی می گویند کسانی که از عراق و کشورهای خارجی رنج می برند ، اما آنچه با مداخله در امور داخلی کشور مستقل است مانند عراق فراموش شده است.

بنابراین ، به نظر می رسد سفر به لبنان و ماکرون مسیح عراقی اخیرش در تلاش برای کاهش نقش منطقه در انگلیس و ایالات متحده ، زمینه را برای بازگشت قوی از فرانسه در خاورمیانه فراهم کند.

311 (310)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا