فرهنگ و هنر

ناگفته‌های بازیگر نوجوان در کنار علی نصیریان

آفتاب‌‌نیوز :

طاهر شادی‌فر درباره چالش‌ها و ظرافت‌های بازی در فیلم سینمایی «نوروز» اظهار داشت: من در سکانس پل معلق بدلکار خودم بودم. این اولین تجربه بدلکاری من بود.

وی افزود: بازی در کنار بزرگانی مانند استاد علی نصیریان سختی‌هایی دارد؛ مثلا این که ایشان، چون پیشکسوت و در ایفای نقش متبحر است باید تک برداشت می‌رفتیم که اذیت نشوند. اما با وجود تمام سختی‌ها به شدت خوب بود و خیلی چیز‌های خوبی را به من یاد دادند و از استاد ممنونم.

شادی‌فر همچنین از حضور در یک کار مجموعه نمایش خانگی خبر داد و در این باره که بعد از جشنواره فیلم فجر که «نوروز» در آن اکران شد، پیشنهاد برای حضور و ایفای نقش در پروژه‌ها از سوی کارگردان‌ها و تهیه‌کننده‌ها چقدر بود؟ اظهار داشت: خیلی بیشتر شده است؛ قبلا که هنوز حرفه‌ای شروع نکرده بودم سالی یک پروژه به من می‌خورد، اما بعد از این پروژه‌هایی مانند لالایی، مترسک و خیلی پروژه‌های دیگر بیشتر شده است.

وی در عین حال گفت: از استادم داریوش موحد سپاسگزارم که متد هندسه بازیگری را آموزش داد و کتابی نیز در این زمینه به رشته تحریر درآورده که صفر تا صد بازیگری را به ما می‌آموزد.

«نوروز» فیلمی به کارگردانی و نویسندگی سهیل موفق و تهیه‌کنندگی محمدرضا نادری محصول سال ۱۴۰۲ است. این فیلم در بخش سودای سیمرغ چهل و دومین دوره جشنواره فجر حضور داشت.

انتشارات علوم هنری

با استفاده از کلماتی بازیگوش و خلاق، تصویرسازی واژه‌ها را ترقی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا