ورزش

نداشتن برنامه المپیک رااز من گرفت/دبیر فدراسیون اجازه اعزام نداد! – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

علی حیاتی در گفت و گو با خبرنگار آنلاین، در خصوص میزان آمادگی خود برای شرکت در مسابقات بدمینتون قهرمانی آسیا اظهار داشت: این رقابت‌ها در سال جدید و به میزبانی چین برگزار خواهد شد که اصلا مشخص نیست تیمی به این مسابقات اعزام شود یا خیر.

این ملی پوش ادامه داد: در کنار این یک رویداد دیگر هم در قزاقستان داریم که امتیاز خوبی در رنکینگ جهانی دارد ولی اعزام به این رقابت‌ها هم بعید به نظر می‌رسد. پس از پایان مسابقات جام فجر عملا تیم ملی تعطیل شده است و این بلاتکلفی به تیم ملی آسیب خواهد زد.

وی ادامه داد: شرایط اینگونه است که ورزشکاران اکثرا انفرادی و در شهرستان تمرین می‌کنند و فقط زمانی که نیاز باشد در یک مسابقه رسمی شرکت کنیم موقتا به اسم اردوی تیم ملی کنار هم جمع می‌شویم. دوست داشتم در جام فجر نتیجه خوبی بگیرم حتی در یک بازی مقابل رنک ۸۹ دنیا بودم و گیم اول را بردم اما چون همیشه تجربه رقبا از ما بیشتر است در نهایت این ما هستیم که به تجربه کم خودمان می بازیم.

عضو تیم ملی بدمینتون در ادامه گفت: هدفگذاری من حضور در بازی‌های المپیک پاریس بود اما نداشتن برنامه درست از سوی فدراسیون و از دست دادن چند رویداد برون مرزی باعث شد از المپیک جا بمانم. قرار بود در مسابقات بحرین شرکت کنم و حتی بلیت هم گرفته بودم اما دبیر فدراسیون اجازه سفر نداد. قرار بود فینال لیگ برتر برگزار شود و فدراسیون اصرار داشت که حتما در این بازی حضور داشته باشم البته نمیدانم این فشار از سوی فدراسیون بود و یا تیم آتش نشانی اما هرچه بود باعث شد من نتوانم در دو مسابقه برون مرزی شرکت کنم.

حیاتی در پایان خاطر نشان کرد: امسال به عنوان نماینده ایران در بخش مردان در بازی‌های آسیایی هانگژو حضور داشتم که تجربه بی‌نظیری بود. با بهترین‌های آسیا رقابت کردم که این شرایط برای ما کمتر پیش می‌آید چون اعزام‌های محدودی داریم. امیدوارم این تجربه‌ها بیشتر شود و بتوانیم روزی هم المپیک را تجربه کنیم.

تیم خبری ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر بهبود فنی و تکنیکی در ورزش‌های رزمی. با به اشتراک گذاری راهنمایی‌ها و تمریناتی برای بهبود تکنیک‌ها و مهارت‌های رزمی، هدفمندی خود را در توسعه تکنیک و استعداد رزمی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای رزمی پیوسته و بهترین خود را نشان دهید.
دکمه بازگشت به بالا