اجتماع و خانواده

نرخ ناباروری در چهارمحال و بختیاری نگران‌کننده است

تی تی آنلاین/ چهارمحال و بختیاری معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه نرخ ناباروری در چهارمحال و بختیاری بالاتر از میانگین کشوری است، گفت: نرخ ناباروری در کشور 20 و در چهارمحال و بختیاری 28 است که متناسب با شرایط است. .

انسیه خزعلی در جلسه شورای اداری چهارمحال و بختیاری در حضور رئیس جمهور در 19 خرداد با اشاره به تحقیق و تفحص از فرار زنان و دختران از خانه گفت: ایمان برای حفاظت و حراست از منازل زنان فراهم شده است.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده افزود: زنان کارآفرین در چهارمحال و بختیاری زیاد هستند که 202 زن برگزیده در این استان فرصت فردی خاص خود را ندارند.

آموزش اجباری زناشویی در چهارمحال و بختیاری مفید نشان داده است به گونه ای که 44 درصد مسائل بین همسران منجر به صلح و سازش می شود که سودمند است.

خزعلی با بیان اینکه نرخ ناباروری در چهارمحال و بختیاری بالاتر از میانگین کشوری است، گفت: ناباروری کشور 20 و در چهارمحال و بختیاری 28 است، تا جایی که می توان از مراکز ناباروری در استان باشد. 48 درصد از مراکز درمانی نیاز به حمایت مالی دارند.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با تاکید بر چهارمحال و بختیاری یکی از اقشار پیشرو مهاجر گفت: این سوال برای زنان مسایل ایجاد می کند و به آنها مسئولیت می دهد.

وی در پایان تاکید کرد: اقتدار بانوان راهبر در حوزه مشاغل خرد مرتبط با کشاورزی در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا