استان ها

نشست مشترک سازمان های مردم نهاد جوانان وزارت ورزش و جوانان با مدیران بنیاد علوی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تی تی آنلاین تهران؛ سالک ، مدیرکل مشارکت های اجتماعی وزارت ورزش جوانان جمهوری اسلامی ایران و حسینی ، معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان از طرح های خود و استان تهران ، به همراه گروهی از کاتبان فعال تهران ، سازمان های غیردولتی و سخنان وی بنیاد علوی برای ملاقات و پیشنهاد جامعه رسیدن.

در این جلسه که جمعی از دبیران فعال سازمان های مردم نهاد جوانان در استان تهران نیز حضور داشتند ، بحث های مختلفی پیرامون اهداف مشترک و چگونگی دستیابی به آنها با اهداف عالی بین مدیرکل مشارکت های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران ، معاون وزیر جوانان انجام شد. مشاغل شناخته شده خواهد بود که اداره کل ورزش کشورها ، مردان جوان ، طرح های او و استان تهران ، و معاون خارج از گروه های محبوب و جهادی بنیاد علوی می گویند ، و تصمیم گرفته شد که اهداف مشترکی ایجاد شود که یک پتانسیل عظیم از سازمان های غیردولتی جوانان از طریق کشور خودشان است که متخصص در منطقه جغرافیایی است و توسط وزارت قوس الکترونیک تعیین می شود. و جوانان استفاده فعال دارند.

امپراتور محمد گل محمدی ، دبیر انجمن سفرای جوانان استان تهران که در این جلسه حضور داشت ، جلسه را بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: “ظرفیت عظیمی از وزارت ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران و بنیاد علوی وجود دارد. مناسب برای سازماندهی و تأمین بیش از قطر فعالیت های سازمان های غیردولتی ، مرد جوانی را با یک معضل بزرگ قادر می سازد ، ما امیدواریم که تأثیر مثبتی در افکار عمومی برای دستیابی به اهداف تفاهم نامه شورای مشترک داشته باشد. برای دستیابی به کیفیت زندگی بهتر در ایران ، مردان خوش تیپ بیایید.

علی ابراهیمی ، دبیر موسسه عمارت آفتاب ، دبیر جلسه هماهنگی و گفت: “این کلمه به عنوان گام دوم به سوی انقلاب است که توسط رهبران دو کلمه کلیدی یک کودک اعلام شد و امیدوارم که اغلب آنها صحبت شوند و این نشان دهنده توجه ویژه است. به یک کودک ” یوونتوس مشارکت و ارتباط برقرار می کند ، روشنفکران ، NGO ها و بازوهای اجرایی مناطق هدف محرومیت بنیاد علوی صفر است.

همچنین ، مسعود پیرهادی ، دبیر موسسه آینده شهر کودک شهر ، گفت: “چنین جلساتی باعث افزایش آگاهی و محرومیت احتمالی نهادهای اجرایی در زمینه جوانان ، سازمان های غیردولتی و نیاز به توسعه دهنده به صورت فردی و تخصصی می شود.”

وی ، که یکی از هماهنگ کنندگان در دیدار با علی ابراهیمی بود ، از رویکرد جدید بنیاد برای نیازمندان ابراز خرسندی کرد و از تحول چشمگیر در فعالیت های محرومیت زدایی بنیاد ، و هنگامی که کودک یک سازمان غیر دولتی به روحیه جهادی و دانش مرتبط با آن همکاری می کند ، همکاری می کند امور بدن.

1 2 3 4 5 6 بررسی تخلفات ۸ تشکل مردم نهاد/انحلال یک تشکل و تذکر مکتوب برای ۷ تشکل دیگر

  • ادامه تلاش وزارت ورزش برای افزایش فدراسیون‌ها/ ۵ رشته، انجمن مستقل می‌شوند
  • تخلف سازمان ورزش شهرداری تهران و بازی با جان پایتخت‌نشینان/ سوله‌های مدیریت بحران دست چه سازمان‌هایی است؟
  • از رد پیشنهاد توسط ماجدی تا سکوت مشکوک وزارت ورزش/چرا آجورلو رفت تا فتح الله زاده برگردد؟
  • دیدگاهتان را بنویسید

    دکمه بازگشت به بالا