ورزش

نصرتی: بازی با نساجی دشوار است

سرمربی موقت تراکتور گفت: می‌خواهیم برنده دیدار با نساجی باشیم تا فاصله‌مان با صدر جدول را کمتر کنیم.

به گزارش تی تی آنلاین، محمد نصرتی در نشست خبری قبل از بازی با نساجی مازندران، اظهار کرد: جا دارد سالگرد درگذشت آقای نادر دست نشان را تسلیت بگویم.‌ ایشان یکی از مربیان من در تیم ملی نوجوانان بود و روحشان قرین رحمت الهی باشد. ما در روزهای اخیر تمرینات خوبی پشت سر گذاشته‌ایم و آماده بازی با نساجی هستیم.

او ادامه داد: می‌دانیم بازی سختی مقابل نساجی داریم؛ چرا که از حمایت هوادارانشان بهره می‌برند و شرایط آنان در جدول به شکلی است که چیزی برای از دست دادن ندارند. از طرفی ما در این مدت اندک با بازیکنان در خصوص مسائل روحی و روانی و تاکتیکی کار کرده‌ایم.

نصرتی با اشاره به سخنان مالک باشگاه تراکتور قبل از شروع تمرین امروز، گفت: آقای زنوزی از نزدیک با بازیکنان صحبت کردند و اظهارات ایشان دلگرمی برای اعضای تیم بود و قطعاً مثمرثمر خواهد بود. بازیکنان با روحیه بالا در مصاف با نساجی حضور خواهند داشت.

او با بیان اینکه امیدوارم شاهد بازی خوب و جذاب باشیم، بیان کرد: می‌خواهیم برنده دیدار با نساجی باشیم تا فاصله‌مان با صدر جدول را کمتر کنیم. از سوی دیگر سپاهان بازی عقب افتاده را پیروز شده و برای اینکه بتوانیم حداقل سهمیه آسیایی کسب کنیم، باید در دیدارهای باقی مانده تمامی امتیازات را به دست آوریم.

سرمربی موقت تراکتور درباره محرومان و مصدومان تیمش، مطرح کرد: چند بازیکن مصدوم داریم که پیش از این نیز اعلام شده بود و مصدومیت‌شان به طور کامل رفع نشده است. عارف آقاسی را نیز به دلیل محرومیت در اختیار نداریم. مابقی نفرات در آمادگی کامل هستند.

انتهای پیام

تیم خبری ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر بهبود فنی و تکنیکی در ورزش‌های رزمی. با به اشتراک گذاری راهنمایی‌ها و تمریناتی برای بهبود تکنیک‌ها و مهارت‌های رزمی، هدفمندی خود را در توسعه تکنیک و استعداد رزمی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای رزمی پیوسته و بهترین خود را نشان دهید.
دکمه بازگشت به بالا