اجتماع و خانواده

نظارت جدی بر قیمت کالاهای اساسی در پایان سال/ با اخلال‌گران بازار برخورد می‌شود

سرپرست معاونت امور مالی و توسعه منطقه ای وزارت کشور خواستار هوشیاری قیمت گذاری دارایی های اساسی در پایان سال شد و گفت: از همه امکانات برای جلوگیری از کمبود کالا و خدمات استفاده خواهیم کرد.

به گزارش تی تی آنلاین، محسن کوشش تبار امروز چهارشنبه در نشست مشترک کارگروه هماهنگی استان های تهران و البرز که از سوی وزارت کشور برگزار شد، افزود: گران فروشی نکنید.

لزوم اقدام فوری و هماهنگ با وزارت جهاد کشاورزی تاکید کرد که باید نهاده های تولید دام و طیور برای افزایش تولید فراهم شود.

سرپرست معاونت اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور همچنین تصریح کرد: باید اقدامات و هماهنگی های لازم در زمینه عرضه مستقیم محصولات از طریق مراکز عرضه موقت معین و مزارع زراعی و تره بار استان ها انجام شود.

کنار گذاشتن حزب در تولید کالاهای اساسی از دیگر مشکلات تلاش های نزول در این کنگره بود.

همچنین خواستار استفاده کامل از امکانات نظارت و بازرسی صنعت، معدن و تجارت، اتاق بازرگانی و اصناف، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، تعزیرات حکومتی و بازرسان بسیج برای تنظیم قیمت، پیشگیری و ساماندهی شد. – عرضه در فروشگاه .

معاون اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور با اعلام اینکه در اطلاعیه اخیر رئیس کل دادگستری به دادستان‌های استان مبنی بر همکاری و اقدام قضایی لازم در تخلفات اساسی و حبس‌آمیز صادر شده است، اعلام کرد:

وی به جلسه عادی مجمع استان، تشکیلات کمیته مواد کاری و اقدام در پایان سال فراخوانده شد و گفت: باید برای جابجایی، عرضه و توزیع اساسی و نظارت مستمر بر موجودی برنامه ریزی شود. کالاهای اساسی در استان».

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، نیاز به هماهنگی با دستگاه های کارآمد برای تسهیل و تسریع در روند ارسال کالاهای اساسی تا پایان سال را اعلام کرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا