اجتماع و خانواده

نظام رتبه بندی معلمان همسان آنچه در دانشگاهها اجرا می شود خواهد بود

رئیس فرهنگیان مجلس شورای اسلامی از مهمانی شرکت کننده در نشست فرهنگیان با وزیر آموزش و پرورش و مسئولان وزارت خبر داد.

حمیدرضا حاجی بابا در مصاحبه با تی تی آنلاین ، با اشاره به دیدار حزب فرهنگیان با وزیر آموزش و پرورش ، گفت: “در این جلسه ، معلم دلیل نمی تواند ذکر شود و تأکید کرد که یک رتبه بندی خاص وجود دارد سیستم استاد از قانون مدیریت ناشی می شود. “وظایف یک شهروند باید ارائه شود و بر این سیستم تأکید شود.

وی افزود: در این سیستم كه توسط دانشگاه ها به عنوان استدلال معقول از دستور معلم و استادیار معلم ، استادیار كه از حقوق و مزایای این روش ناشی می شود ، اجرا می شود. حداقل 80٪ اعضای هیئت علمی دانشگاه که تعداد آنهاست و بسیار باتجربه هستند.

منبع انسانی نام روش و فرمایش حاجی بابا است ، همان عنصری است که به ویژه مهم است ، و به آنها توصیه می کنید که دلیل اجرای سال 1392 این یک آزمایش است ، و به ترتیب وزارت آموزش و پرورش

وی افزود: قدرت اجرایی ترتیبات قابل قبولی برای اجرای سیستم رتبه بندی در کوتاهترین زمان ممکن نیست.

رئیس فرهنگیان در بخشی از این جمله گفت: استاد رتبه بندی دلیل ، یکی از مهمترین تعهدات ، اولویت های مهم شورا است زیرا وی مسئله ارتقا the شأن و منزلتی را که آنها از طریق معلمان این کشور اعمال می کنند ، پیش می برد. زمان ، به ویژه در لیست اسنادی که مطابق نظر رهبر معظم انقلاب است ، انرژی ارتباطی همه ملت ها است ، دانش خود ، طرح تحول را برنامه ریزی می کند. اساسی ، برنامه ششم توسعه ، مراقبت از او مورد تأکید است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا