بین الملل

نظرسنجی: 64 درصد از دموکرات‌ها خواهان جایگزینی بایدن هستند

یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که چندین دموکرات از نامزد جدید جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری 2024 حمایت می کنند.

به گزارش تی تی آنلاین، بر اساس نظرسنجی نیویورک تایمز، حدود 64 درصد از آرای دموکرات ها فکر می کنند که این حزب باید نامزد دیگری را برای ریاست جمهوری سال 2024 معرفی کند و حدود 33 درصد سناتورها. بایدن از جاه طلبی های خود به عنوان انگیزه اصلی نام برده است، در حالی که حدود 32 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفته اند که او به مدیریت سازمان خود تعلق دارد.

پولا دریافت که 94 درصد از جوانان 18 تا 29 ساله گفته اند که نامزد جدیدی را ترجیح می دهند و 33 درصد از آرا نیز بایدن را تایید کردند.

بر اساس این نظرسنجی، 20 درصد اقتصاد اطلاعاتی به عنوان یکی از بزرگ ترین مشکلات پیش روی کشور و 15 درصد نیز تورم و هزینه های زندگی را به عنوان اصلی ترین مسائل مطرح کردند. تنها 13 درصد از آرا معتقد بودند که کشور در مسیر درستی قرار دارد.

بر اساس گزارش نیویورک تایمز، این پایین ترین سطح ثبت شده از زمان آغاز بحران اقتصادی در ایالات متحده است که بیش از 10 سال پیش آغاز شد.

پولا در پایان هفته ناامیدکننده با بایدن. هنگامی که رکود اقتصادی تمام می شود، قیمت سوخت همچنان بالاست، والدین هنوز در تلاش برای یافتن شیر خشک برای نوزادان خود هستند و تیراندازی در 4 ژوئیه برای کنترل اسلحه بحث را داغ نگه داشته است.

از سوی دیگر، دولت بایدن به دلیل ناتوانی اش در ارائه واکسن شامپانزه ها به طور گسترده مورد انتقاد قرار می گیرد و پس از هفته ها انتقاد شدید دموکرات های چپگرا به دلیل به تعویق انداختن تصمیم دادگاه عالی در مورد سقط جنین در پاسخ، بایدن به دنبال غلبه بر این گسترش بود. فشار سیاست حزبی

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا