اجتماع و خانواده

نظر محیط زیست تهران درباره احتمال مصرف مازوت در نیروگاه‌ها

پس از ادامه آلودگی هوا در تهران ، اعضای شورای شهر از توانایی استفاده از صنایع سوخت دیزل ، نیروگاه ها و پالایشگاه های نزدیک به تهران انتقاد کردند. به همین دلیل ، او را به انتقاد کشاندند ، وزارت حفاظت از محیط زیست که از جانب لرد معاون نظارت بر نظارت بر استان تهران تأکید کرده است که باید کف پا را کنترل کرد و همچنین صنایع بزرگ استان ایالت تهران را کنترل کرد.

در مصاحبه ای محمد رستگاری تی تی آنلاین وی تأکید کرد: تاکنون هیچگونه آلودگی صنعتی برای تأثیر بر واحدها و نیروگاه ها ، سوخت مازوت را از تهران نمی سوزاند.

به گزارش تی تی آنلاین ، یکی از مراکز مهم انتشار آلاینده ها در تهران ، به عنوان نیروگاه ها ، 12،1 درصد طول می کشد ، مطابق آخرین انتشار از لیست موجود در تهران برای انتشار ذرات معلق ، که یکی از مهمترین آلاینده های اصلی هوا در سرمای فصول است. اکنون نیروگاه ها به گاز تبدیل می شوند و از طریق خنک کننده خود سوخت هایی مانند مازوت را به جای گاز تغییر می دهند ، فشار گاز همزمان با افزایش مصرف گاز داخلی است و باعث کاهش و تشدید آلودگی هوا می شود. بنابراین ، با جلوگیری از مصرف سوخت مازوت و کنترل آلودگی هوا برای روشهای کاهش آنچه ممکن است در سالها دیده شود.

مسعود تجریشی – معاون وزیر محیط زیست انسانی برای سازمان حفاظت از محیط زیست – در سپتامبر سال جاری ملی اعلام کرد که همکاری با ستاد ضد شکوه استفاده از نفت کوره با توجه به تعداد نیروگاه ها به مناطق مسکونی منتقل می شود. سپس او با قدرت یک گیاه خاص ارتباط برقرار کرد.

یکی از مواردی که منجر به سوخت دیزل در نیروگاه های برق می شود ، افزایش مصرف گاز داخلی در فصول سرد سال است که تقسیم آن در حال حاضر قدرت گاز به کف پا کافی نیست. در واقع باعث افزایش مصرف برق خانگی بهدیل تاریک شدن زودتر هوا می شود و استفاده از وسایل گرمایشی در خانه ها باعث افزایش فشار به نیروگاه ها و در نتیجه نیاز به بیشتر شدن مواد سوختی می شود.

16 اکتبر سال جاری نیز امپراطور محمد رستگاری – معاون نظارت و نظارت بر امور دپارتمان تهران – و هنگامی که به تی تی آنلاین گفته شد ، از آنجا که نیروگاه بیشتری در تهران وجود دارد ، استفاده از سوخت دیزل از ابتدای سال بود و شرکت گاز تهران گزارش داد که در آخرین کار گروه کاهش آلودگی هوا ، که در 4 نوامبر برگزار کرد ، زیرا اقدامات خوبی انجام شده است ، آنها فکر می کنند که گوشت فراوانی از این وجود دارد ، سال برای جلوگیری از فشار فشار گاز کف پا ، و بهترین کار برای مکانهایی که می خواهید کف پا در فصول سرد سال نیستند.

محمود مشهودی – استاد مهندسی انرژی او گفت که آنها یکی از منابع اصلی انتشار از نیروگاه ها هستند ، در حالی که تصمیم گرفت ، تولید آن با توجه به میزان تی تی آنلاین ، میزان تقاضا و میزان مصرف انرژی متفاوت باشد. و از آنجا که بیشترین میزان مصرف انرژی در کشور برای بخشهای داخلی (از 33 به 37 درصد کل انرژی مصرفی در کشور) ، کاهش مصرف برق خانگی از طریق کارایی و انرژی می تواند کمک زیادی به کاهش مصرف سوخت و در نتیجه کاهش انتشار و هوا کند و آلودگی به محیط زیست و نجات مردان.

این اظهارات از تاریخ 20 دسامبر انجام می شود محسن طرزطلب – مدیر عامل شرکت آلاینده ها و تصویر ایجاد می کند – به تی تی آنلاین کمتر از یک هفته خوب است اگر گفته شود که آنها محل آخرین سوخت گیری را تحریک می کنند ، نیروگاه ها مجبور به مایع بیشتری نسبت به گذشته شدند ، بنابراین مواد غذایی به ویژه در نیروگاه های گاز و نیرو کافی نبود. بدیهی است ، و این خانه صنایع را آنلاین و موم کرده است. در همان زمان ، فرمانده محمد رضا جولا – شرکت مدیر بورسیه های ملی ایران را فرستاد – وی گفت در روزهای اخیر از مسئله سوخت آلودگی هوا که نمی توان به هم پیوند داد ، از مازوت استفاده شده است ، این موضوع تهران و سایر کلان شهرهای آسپادانا نیست.

به روشی مشابه کار در شرکت گاز استان تهران برای تأمین نیروگاه های نیروگاه های این سال و آنچه که باید انجام شود ، این است که آنها نباید برای استفاده از مازوت کار کنند. از طرف دیگر ، وقتی می گوییم صرفه جویی و بهبود الگوی مصرف برق و گاز نیز می تواند به جلوگیری از مصرف روغن سوخت کمک کند. توسط نیروگاه ها اما آنچه عملکرد آژانس منجر به انتقاد از وزارت محیط زیست در مورد مصرف مازوت شده است ، مربوط به عیسی کلانتری ، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در ژانویه سال گذشته است که این روزها بار دیگر در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود. وی به ممنوعیت مصرف مازوت توسط نیروگاه ها اشاره کرد و تحریم ها از صادرات نفت مازوت به وزارت نفت جلوگیری کرده است.

زهرا نژاد بحرین – عضو شورای نگهبان در شهر تهران – در جلسه 20 دسامبر در شورای شهر تهران ، که اظهار داشت که طبق گفته رئیس گروه سازمان محیط زیست “این فرصت وجود دارد که پالایشگاه ها پر از مازوت باشد و هیچ کس به دلیل تحریم ها آنها را خریداری نکرده و اجازه سوختن به عنوان مازوت در شهرها را ندارد” . و به همین دلیل است که وی اظهار داشت که “آلودگی مازوت میزان مرگ و میر ناشی از تاج را تا 6 برابر افزایش می دهد.” بنابراین ، هنگامی که این س arال مطرح می شود ، با توجه به سوخت مایع موجود در ساختمان شهروندان ، و با ایجاد تاسیسات ذخیره سازی جدید ، چه اندازه گیری می شود ، زیرا ریه ها به عنوان انبار سوخت تبدیل می شوند؟

وی افزود ، “من به عنوان كودكی كه از طرف سر شورای اسلامی شهر تهران سركشیده ام ، از وزیر نیرو و اداره سازمان محیط زیست می خواهم كه مجموع اهمیت را برای حفاظت و حداكثر حفاظت از بهداشت عمومی توصیه كند ، مانند این در اسرع وقت ” بلافاصله برای حل مسئله اقدام کنید.

سید آرش حسینی انزالونه – رئیس کمیته محیط زیست رئیس شورای اسلامی شهر تهران – همان نیز در همان جامعه تأکید شده است ، همانطور که برای تسهیل استفاده از سوخت مایع ناخالص panelesque ، من به معتمدان توصیه می کنم و با توجه به اختیار متولیان امر ، اداره صنعت ، معدن و تجارت استان تهران و توزیع فرآورده های نفتی تهران برای دریافت نیاز به مراقبت و نظارت با توجه به تغییر تغییر حیواناتی که غذا نیستند.

به گزارش تی تی آنلاین ، در حالی که اعضای شورای شهر تهران از احتمال استفاده از مازوت در نیروگاه ها و اداره کل استان تهران ابراز نگرانی می کنند ، موارد مشابه را برجسته می کند ، اتفاقی که امسال در استان تهران رخ نداده است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا