اجتماع و خانواده

نقش تأثیرگذار شهرداری‌ها و شوراهای شهر در افزایش سرمایه‌ اجتماعی

تی تی آنلاین / گلستان معاون وزیر فنی و مهندسی در بالا خاطرنشان کرد ، شهرداریهای اسلامی در تقویت نقش شورای شهرها دارای اجماع ، همدلی و سرمایه اجتماعی مؤثر هستند.

جمال مهدی نژاد که امروز بعد از ظهر در استان گلستان مینودشت صحبت می کرد ، اظهار داشت: “سال گذشته او سال سختی بود که به پایان رسید سیل با تاج شروع شد.” با این وجود ، آنها از این همه بحران های داخلی ، و همچنین تحریم مشکلات اقتصادی ، بسیاری از مردان ما باید صبور باشند ، و اگر فرزندانمان را تخمین بزنیم ، به دست فرزندان هستند.

و گفت: “و سؤالاتی را كه به بهشت ​​می رسد ، من علیرغم مشكلات ، او آن را نگرفته و شیرین بودن دوستی بین مردم ، اینگونه است كه آنها باید باشند.” سیل ، زلزله ، ما دیده ایم که استان ها تحت تأثیر قرار می گیرند ، به استان های آسیب دیده کمک می کنند. کمک قربانیان سیل ، در بیشتر مناطق خارج از سرپل همان به استان گلستان ارسال شد.

معاون وزیر فنی و مهندسی با اشاره به نقش بزرگان در شرایط دشوار روستا ، گفت: مدیران باید در شرایط سخت به این نکته اشاره کنند. .

جمال نژاد با تأکید بر اینکه اکنون مردم تشنه وزارت هستند ، ادامه داد: ما بسیار بزرگ را حفظ می کنیم و اگر شهرداری ها و برنامه ریزی هایی را در این زمینه انجام دهند ، باعث افزایش سرمایه های اجتماعی ، بهداشتی و همدلی و رفاقت و افزایش امنیت اجتماعی و امنیت ملی. “

بنابراین قوانین شهر را روشن کردیم ، این است که توصیه مجلس در زمینه اول بود ، آنها از بابیان گذشتند ، سه یا چهار و ماه دهم سلطنت بر حق شهر ممکن است شما را اثبات کند ، چیزهای بزرگی که تحمل کردند. یکی از این تست ها درآمد پایدار و 37 سال بود.

معاون وزیر همچنین با بیان اینکه مهندسی اجرای که 1400 نفر از آنها بسیاری از بنگاهها هستند ، افزود: “این امر به پروژه های کم هزینه و پر بازده شهرداری ها کمک می کند که تا پایان شورای شهر تکمیل می شود. شهرداری ها باید این امکان را فراهم آورند که پروژه هایی را برای بررسی در اختیار معاونت عمران وزارت عمران قرار دهند و در صورت تصویب نیز قابل تصویب باشند.

علاوه بر این ، در ابتدای احداث پارک عطش امام رضا (ع) مینودشت و گفت اگر در این پارک لازم باشد ، می توانست بیشتر از هزینه های آنها درآمد کسب کند.

و لیست ویژگی های استان گلستان جمال نژاد گفت: استان گلستان ، اگرچه جایی برای ایجاد یک محل مساوی شهری و روستایی وجود ندارد و روابط آن در تنوع قومی آنها وجود دارد و از آن برای تولید درآمدهای شهرداری استان استفاده می کند.

خلبان مینودشت ، در جلسه ای پس از سیل که در سال رخ داده است ، گفت: این اقدامات بسیار خوب است و اگر بیش از 90 درصد از مرمت خانه های روستایی و واقعیت آسیب دیده ، این پروژه مجبور به محدودیت شود. آنها تابستان را در اختیار او می گذارند.

سید رضا طباطبایی با اشاره به تعمیرات اساسی پارک امام رضا ، عطش (ع) در مینودشت ، اظهار داشت: اندازه گیری های خوبی انجام شده در توسعه فضای سبز در شهرداری ها و مناطق روستایی شهرستان مینودشت است ، اما این کافی نیست که یک مورد دیگر باشد.

به طور مشابه ، باید وضعیت مداوم ناهنجاری راه های حمل و نقل شهر مینودشت و معابر اصلی احیا شود.

طباطبایی از پهن شدن این پل در طبقه خاکی خردورداق مینودشت خبر داد و گفت: پروژه گسترش پل به داخل خاک با کمک شهدای گمنام مینودشت 3 میلیارد تومان در مورد استانداری برای محافظت در برابر سیلاب آغاز شده است و تا پایان سال تکمیل نشده است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا