ورزش

نمره قبولی برای مجیدی در دوران پسااسترا/ نایب قهرمانی که از دل بحران متولد شد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری بورنا ؛ استقلال پس از یک فصل پر از باریک تیره ، مطمئناً دشوار شد و در صدرنشین لیگ باشد. آبی ها لیگ را با مربی ایتالیایی آغاز کردند. او برای تغییر و اصلاحات به استقلال رسید و حضور او قرار بود سالهای پایانی ناپدید شدن بلوزها باشد ، نه تنها در روزهایی که استقلال در بالای فوتبال ایران نشسته بود و تماشاگر دلپذیر فوتبال و همه تیم را بازی می کرد. نوزدهمین قهرمانی لیگ. آن مرد معمولی چمدانها را از سکوهای آبی بیرون آورد و خانه خود را ترک کرد.

استقلال ها از دیدن اینكه فقط به موقع خرید بازیکنانی در مدیران پنجره نقل و انتقالات به عنوان نیمه تیم وجود دارد ، شوكه شدند. چند روز پس از دعوا فرهاد مجیدی زمانی رهبر محبوب ترین بازیکنان تاریخ تیم استقلال پس از آن ریسک کارشناسی را دریافت کرد ، اما در بازیکنان استقلال موفق بود. بعد از یک مجیدی استقلال طولانی و دشوار که قبلاً تجربه کرده بود. احساس اضطراب و جلال و صدمات پی در پی سرمربی تیم استقلال ستارگان بیش از هر زمان دیگری از روی دستشان پاک شد ، اما در پایان ، آبی ها به سعادت بازگشتند با غفلت دیگران برای بهبود وضعیتشان تلاش کردند و توانستند عنوان دونده را پشت سر بگذارند. در ادامه نگاهی دقیق به 19 توافقنامه استقلال خواهیم انداخت.

معجزه

19 5 هفته اول لیگ به عنوان کابوس استقلال. Stramaccioni باید بتواند افکار خود را کنترل کند و با بازیکنان فوتبال ایران سازگار با جو باشد. 2 و 3 به خوبی مشهور است ، 5 هفته قبل از ایتالیایی از دست داده استقلال استقلال را از این مربی در لیگ برتر ترسیم کرده است ، او که با آن بود ، خیلی زود این نتیجه را می دهید ، مگر اینکه یک تیم ، از ابتدای ششم ، هشتم و ایستاده استقلال ، استقلال روند را آغاز کند.

استقلال ، اما می تواند در صدر جدول مطابق با پیروزی هایش در قلب هواداران با ظاهر دوستانه و خوش بینانه خود صعود کند. 19 علاوه بر این ، درست همانطور که در روزهای استقلال در صدر صحبت می کنیم ، تیم آنها برای آماده سازی برای تفسیر جدول پیمان ، سر پیروز از شامیل خودرو که مربی محبوب است و سفر خود را در پیش گرفت. عادت و پشت با هم Stramaccioni ناموفق بود ، سه بازی که در پیکان استقلال و شاهین مشایینزازی بدون سرمربی انجام شد ، مربیگری آنلاین و استقلال از قلب رم رهبری کردند. چپ استقلال بدون مربی باقی مانده است و اوضاع قرمز شده است؟

99 شروع بازگشت پنجاه روز محبوب شما دشوار است

بیهوده ، شکل و Stramaccioni بازگردانده شد. استقلال این است که بگوید ، با رویکردی که توپ به تیمشان اجازه نمی دهد شرایط را پیدا کند ، اینگونه نیستند و تنها بعد از سالها ، او این را داشت که نباید آنها را در ماشین جا می گذاشتند ، این یک رویا بود که توپ را به دست آورد ، شواهد خودشان باشد ، اما آیا این از بین می رود. مجیدی چند روز رئیس باشگاه استقلال در فارغ التحصیلان مختلف اعلام شد. فرهاد مجیدی که از طرف مدیران محبوب و رایج در زمان پیش از استقلال استقلال دریافت کرده بود این بود که چنین انتخاب آبی ، بازگشت آتش بازیکنان و مربی است ، اما حضور بازیکنان ایتالیایی ، مثل همین مورد شما اصلاً مجیدی رضایت بخش نبود.

برای یک میثاق ارابه ها ، و پیروزی برابر استقلال در استان آسیا نیز مورد استقبال قرار نمی گیرد ، فرهاد ، و هواداران را راضی نمی کند. این حمله بازیکنان بسته استقلال ایران را هدف قرار داد و در حالی که هنوز هم Stramaccioni Esteghlal را هدر می دهند ، وقت خود را حفظ نمی کنند. اما ایستادن در تمرینات برای بلوز دشوار است.

خالی بجنگ

روزهای بیهوده آزادی فرا رسیده است. قرار است این لیگ نیازهای آبی ها و تمرینات را آغاز کند. بعد از اینکه مجروحان مجروح شدند و درگیری بین کادر پزشکی و کادر فنی … تاریخ و اینکه چه کسی بود و چه کسی به من وارد نشده و استقلال را شروع کردم یک پسر بود. روند رو به رشد بخشی از اسپانیا ، از همان آغاز ، هنگامی که این جلسه از ورودی وی بر روی سر بازی اخراج شد. و او شروع به بحث و گفتگو كرد. فرهاد مجیدی در مقابل انتقاد موج می زند. گروهی از هواداران هشتگ را در صفحات وب راه اندازی کرده اند و پس از آن آنها شروع به کار می کنند زیرا من در هشتگ Stramaccioni Majidi و مردان جوان او که اسب بازی نمی کنند ، جاهل هستم و با سایپا فولاد قرعه کشی می کنم و به اندازه ای قوی بودند که او را شکست دهند ، برخلاف تصور اینکه باید او را قطع کردند شجاع هستند.

تا زمان تساوی استقلال سپاهان تیم امیر مجیدی به تساوی رسید و به قلعه نویی رسید. در روزی که به دلیل بیماری سرمربی تیم روی نیمکت خواهد بود ، فرهاد بر او غلبه کرد و افکار او در این بازی پر از نقاط حساس استقلال 6 امتیاز کسب کرد. جام حذفی استقلال و سپاهان شکست خورد و خوشبینی و اعتماد به نفس ، به اردوی دانش آموزان مجیدی بازگشت. بدون شک مانند این دو هدف پیروزی تیم مقابل نقطه فرهاد مجیدی سپاهان بود تا نشان دهد حرفهای زیادی برای گفتن دارد ، اگر در هر سه بازی نیروهای خود را در این مسیر هدایت کند ،. البته نوسان آزادی در لیگ ادامه داشت تا اینکه بلوزها با 2 تساوی و پیروزی در 3 هفته گذشته توانستند عنوان قهرمانی لیگ را از آن خود کنند. اما امسال حتی در حالی که هواداران رقیب چهارمین قهرمانی پیاپی تیم خود را جشن گرفتند. کافی نیست ، اما اینکه این بحران دشوار است و زمان سپری شده در بلوز ، لیگ قهرمانان لیگ 19 و 19 فرهاد مجیدی اولین کسی بود که در بین دوره های آموزش و پرورش مدت طولانی است برای یک نمره قابل قبول 19 نمی توان داد.

203 توری را نگه دارید؛ پاشنه آشیل آزادی

سیدحسین حسینی ، دروازه بان دروازه بان استقلال به دلیل شرایط خود در این تیم ماند و اظهار داشت که رقیبی ندارد ، در زمان اخیر به طور قابل توجهی سقوط کرد. برای اثبات اینکه باید آماده باشد و نه درد حسینی شش گل به رقیب قصد شرورهای دروازه بان.

خط دفاع ، شکننده و نیاز به تقویت دارد

19 تعداد گل های استقلال به ثمر رسیده برخی از South برابر است با لیگ به توافق نامه منتقل می شود؟ استقلال ضعیف است و برای فصلها ، و این در حال حاضر در دفاع شخصی و تیمی بوده است که می تواند حسادت دفاع از مرزها شود ، کهنه شود ، و از این نظر مشهود بود که در هر یک از Stramaccioni ، و مجیدی. سیاوش یزدانی دانشگر امپراتور محمد ، میلاد باقریا ، عارف غلامی روزبه چشمه و در میانه مدافعان لیگ استقلال 19. حقیقی غفوری ، و با سربازان کاملاً زکی پور میلاد هروی و پشت آنها بازی کرد.

دریا؛ علی کریمی به عنوان ستاره

علی کریمی مانند هافبک دفاعی ستارگان درخشید ، که در واقع در این تیم و استقلال قرار دارد. در کنار اینکه قابل قبول برای عملکرد مسعود ، کینگ و آرش رضاوند است. به همین ترتیب ، مکان خوبی را برای استقلال برای حمله به دریا انجام دهید. حمله داریوش شجاعیان ، فرانسوی و اسماعیلی داش علی خط هافبک استقلال و نیمه اول نیمه اول و دو مصدوم اخیرا افتاد.

نابودگر خط ناخوشایند

مسابقه ای بود برای میثاق خطرات این جنگ در خط 19 شیخ دیاباته مهدی قائدی. حتی پس از آن مقداری سرمایه گذاری کنید و هر چند وقت یکبار استقلال قائدی این استقلال را کسب کرد. به همین ترتیب ، او Blues را در خط تهاجمی در رابطه با نوک مرتضی تبریزی خود قرار داد ، درباره وی گفت که چه کسی قادر به استفاده از 10 هفته مصدومیت نیست. البته به هیچ وجه تبریزی استقلال در بین کاری که انجام می دهد در نظر نگرفت ، در واقع ترسیم یک خط مستقیم است ، اما بیشتر از همه سموم به طور کلی در مورد 19 استقلال ادامه دارد و نفرت دیابتی قائدی مجرد.

علیرغم داشتن انتقال قائدی و شیخ دیابات در فصل زمستان ، استقلال را در نظر گرفت امیر ارسلان مطهری از ذوب آهن که همچنین برای بلوز (در لیگ) نیز 5 گل به ثمر رساند ، اما مهمترین دربی دو برابر بازگشت سرمایه است. البته مطهری و در استقلال لیگ قهرمانان آسیا سه گل به ثمر رساند. 4

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا