اجتماع و خانواده

نمکی: کرونا فعلاً دست از سر ما بر نخواهد داشت

تی تی آنلاین / البرز وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: این ستاره فداکاری را برای ملت به ارمغان آورد تا یک سرباز خرگوش از اولین واکسن های وارداتی و رهبر اولین واکسن تولید داخل را به مردم ایران بفرستد تا بدانند ، اگر طرفی ندارد اثرات. “اولین ساختار علامت برای پشتیبانی است.

سعید ناماکو در مراسم تقدیم واکسن اسپوتنیک ، که هفته ، 26 ژوئیه ، در شهرک صنعتی بهارستان کرج برگزار می شود ، برعکس گفت ، چینی ها سعی کرده بودند واکسن را در داخل ایران حلقه بزنند ، “من باید از سال 1999 با چینی ها موافق باشم از آنها در امارات و ترکیه استفاده نکردند ، این یک آزمایش بالینی ، از سه سالگی شرکت نمی کند ، اما آنها این کار را نمی کنند. اما این امر به دستور رهبر و فرماندار نیست و من در تولید قاضی در قاضی قاضی شرکت نمی کند ، صرفه جویی در خدمات مشترک برای بستن. اگر تولید عقد قرارداد ، مشترک با ما به شما اجازه می دهد تا با تعداد ما وسوسه شوید ، زیرا در غیر این صورت ایرانی ، برای فدا کردن ، عزت هنر.

طبق گفته وزیر بهداشت تی تی آنلاین از خرید روسی و تولید واکسن در ایران ، من در فن آوری روسی جستجو کردم ، می بینم که این یکی از بهترین فناوری ها در جهان است ، و به نظر می رسید که آنها قرارداد خرید را مشاهده کرده اند و سپس به اولین تولید مشترک

Namaku در بالا اشاره کرد ، ما واکسن عقب نیستیم اگرچه ما در 1299 و در 1303 یک کشیش داشتیم همانطور که 40 سال بعد مرموز بودند ، اما ما در یک سال 20 سال پیش بودیم. حرکت شروع شد. او شکوه گفت ، اما ما روسیه را واکسینه نمی کنیم نهفته است در وسط. D. رئیس جمهور ، که با من تماس گرفت و در مورد جو ایجاد شده با او صحبت کرد. گفتم ما این استراحت را انجام دادیم. چرا آنگاه نیاوردی ، بنده من واقع خواهد شد ، یعنی واکسینه شود. واردات تزریق شده پسرم مورد احترام است ، اما هیچکس از رهبر جمهوری اسلامی دیروز اولین واکسنهای تولید داخل را نداد.

این در جهان بی سابقه است. یک تونل جدید برای کشور وجود دارد که یک فرمانده نظامی اولین واکسن را به همان شدت اولین واکسن تولید داخل دارد که ایرانی را آزاد کند ، اگر این اولین علامت اثر محبوب نیست. ساختار ندارد.

وزیر بهداشت اعلام کرد ، “من خوشحالم که همه بسترهای لازم برای جمهوری اسلامی ایران در جهان وجود دارد که یکی از آنها یک نعمت است. به همین دلیل است که در برخی از رمزها. ناآگاهی علت است.

گفته می شود Namaku ، “امروز جمهوری اسلامی ایران دارای گروه های غرور زیادی در زمینه تولید واکسن Covid در سراسر جهان است. یک کشور نمی تواند به عنوان Covid Covid واکسن در جهان موفق شود.” Covid 19 ، حالا قرار نبود به موقع به ما بدهد. این در مورد نیست ، من دو واکسن تولید کرده ام. یک تولید واکسن

دقیقاً همانطور که او این خبر را به وجود آورده است

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا