اجتماع و خانواده

نمی‌توان از پزشکان توقع داشت اما مردم در سفر و مهمانی باشند!

در مصاحبه ای با تی تی آنلاین ، دکتر شروین شکوهی وی با اشاره به افزایش خطر خانواده جدید ، نقش اعمال محدودیت های عروق بیماری کرونا در حال حاضر ، گفت: ما اغلب به ما توصیه می شود ، همانطور که قطعات مهم و عناصر تجویز شده تاج عروق نیز توصیه می شوند ، اما آیا کسی اهمیت می دهد؟ چیزی شبیه تاج وجود دارد.

وی افزود: در حالی که محدودیت شخصی از ساعت 9 صبح تا 4 بعدازظهر برای تردد وسایل نقلیه اعمال می شود ، تاکسی های عمیق فعال هستند و هر کسی که بخواهد از آن برای مهمانی استفاده کند. در این شرایط افراد بیشتری از اتومبیل پیاده می شوند و این احتمال باعث افزایش عفونت و بیماری می شود.

اداره لقمان از سر تا بیمارستان برای درمان بیماری های عفونی ادامه داد: “ممکن است فقط نیاز به مشاغل داشته باشم که فروشگاه های لباس تعطیل هستند.” برخی از Curia فعال هستند و انجام تمام دستورات خداوند استفاده نمی شود ، یک سوم ، یک نیمه یا کارکنان. سپس ، تا انتها ، به خیابان می رویم. این معنی واقعی سه ماهه است؟ اگر شما باعث باران نشده اید در میخانه پخش شده است ، درب او.

راهی بهتر از این نیست که در خانه بمانید

وی تأكید كرد: مجدداً از مردم می خواهیم كه خانه را ترك نكنند تا ممكن است این خانه پوشانده شود تا از انتقال مردی كه در خانه می ماند جلوگیری شود. آنچه که از خانه با داشتن ماسک و سایر وسایل محافظتی خارج می شود ، وی توصیه می کند که ما هنوز در معرض عقد این مرد هستیم. مبادا افرادی که از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می کنند وجود داشته باشد ، این کار می تواند به همان تعداد رستوران ها و یا غذا خوردن انجام شود ، زیرا آنها مردانی هستند که همه ماسک ها را پاک می کنند و خطر بسیار افزایش می یابد.

من از دست ندادم بسیاری از آنها پزشک و پرستار بودند ، اما برخی دیگر ، به نظر نمی رسد دیگر

شکوهی از وضعیت انگور بستری شدن بیماران در بیمارستان لقمان وضعیت اصلاً خوبی نیست. بیماران بستری جدی از نظر سخت افزاری مانند تختخواب و اکسیژن ، و سایت است ، بلکه در مورد مسائل مربوط به کار است. پزشکان و پرستاران بسیار خسته اند. پزشکان می توانند این کار را انجام دهند ، نه تنها وظیفه منتظر ماندن آنها برای تماس با آنها است ، بلکه مرد هوشیار ، بهداشتی و بخشی یا زیارتی نیست. زیرا در درجه ای از پزشک و بیمار وزیر گم نشده است ، اما در بعضی از موارد بیشتر ، دیگر به نظر نمی رسد. من نمی بینم تصاویر در روزهای اخیر به شمال کشور رفته است؟

شکوهی درباره روند رو به رشد بیماری برای روزها و توانایی در نرخ مرگ 4 رقمی گفت: “اما اکنون وضعیت فقط بدتر خواهد شد.” میزان مرگ و میر 4 رقمی کاملاً حذف شده است ؛ البته از آنجا که آمار 4 عدد است اما فقط دستورالعملهای سازمان بهداشت جهانی ، تعداد آزمایش PCR مثبت اعلام شده در روز در آمار گنجانده خواهد شد.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا