حوادث

نگرانی دشمن پس از شهادت سردار سلیمانی بیشتر شده است

تی تی آنلاین/ کرمان استاندار جمهوری اسلامی ایران گفت: شهید سلیمانی با سردار سلیمانی قبل از شهادت فرق می کند و دشمن اکنون ترس و نگرانی بیشتری دارد.

سردار حسین اشتری در مجموعه شهدای مسجد امام علی (ع) کرمان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س) و سردار سلیمانی گفت: فرزندان شهدا همیشه در دست حاجی بوده اند. قس سلیمانی.

وی افزود: امروز و در گذشته هر کشوری هوای شهدا داشته است، نه فقط کرمانوم. یاد و خاطره شهید بزرگوار ابومهدی المهندس و یارانش برای مسلمانان همه کشورها و حتی سایر کشورها گرامی باد.

اشتری ادامه داد: رنگ و بوی کشور الهی و شهادت طلبی شده است. او افتخار و سربلندی شهید سلیمانوس را چه در زندگی پربرکت و چه در شهادتش به مردان عطا کرد.

وی افزود: شهید سلیمانوس در طول چهل سال خدمت خود کارهای بزرگی انجام داد. مدافعان حرم با ذکاوت و تدبیر و مهارت حاج قاسم باید با این غده کثیف که به کشورهای مسلمان هجوم آورده بود مقابله کنند و آن را به زباله دان تاریخ بیندازند.

وی افزود: گروه های تکفیری، داعش و… از سوی نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران مورد تهدید قرار گرفته اند، اما با نفوذ و عنایت ائمه اطهار و سیره حاج قاسم، توطئه آنها خنثی نشد.

اشتری گفت: زمانی که در مناطق دیگر ساراسین ها جنگ بود سربازان ما برای دفاع رفتند و امروز رستگاری و آرامش ما به برکت خون این شهیدان و شهدای عرصه نظم و امنیت و آنان است. دستورالعمل. تارتان در اشدود.”

وی هشدار داد: آن که با قدرت خود توانسته است همه قوا را به سوی نیل به اهداف عالیه جهان اسلام سوق دهد، کسی جز سردار سلیمانی نبود.

اشتری افزود: زمانی که گروه های تروریستی با حمایت مستقیم آمریکا کار می کردند، کسی که همه رسانه ها را علیه آنها خطاب می کرد حاج قاسم بود. با عنایت و عنایت خداوند و اخلاص بسیاری از رهبران بزرگ و در مبارزات مقاومت، پیروزی برای مسلمانان و آزادی خواهان حاصل شد.

وی گفت: سردار حاج قاسم سلیمانی نه تنها متعلق به کرمان، ایران و حتی جهان اسلام، بلکه متعلق به همه آزادی خواهان است. کسانی که با احترام به حاج قاسم در هر دین و مذهبی به تروریسم حمله می کنند، زیرا حاج قاسم در مکتب امام خمینی و فرماندهی معظم کل قوا پرورش یافته است.

اشتری تصریح کرد: حاج قاسم راهی را که امام حسین(ع) در عاشورا پیروز شده بود طی کرد. در مسیر اربعین همه اقوام از هر نژاد و قومی دیده می شود: حاج قاسم هم پیشوای عاشورا است و محبوبیت امروزش مدیون امام حسین (ع) است.

وی با اشاره به فرماندهی فرمانده معظم کل قوا گفت: شهید سلیمانوس با سردار سلیمانی قبل از شهادت متفاوت است و دشمن اکنون ترس و نگرانی بیشتری دارد.

اشتری با اعلام اینکه اخلاص و اخلاص سردار سلیمانی برجسته است، گفت: سردار سلیمانی زمانی که در سوریه، عراق، لبنان و… حضور داشت، به شدت از سوی دشمن به شدت ترسیده بود و سربازان خوشحال شدند. با این اختیار خود امپراتور به فرزندان شهدا عطا می کند و فرزندان شهدا عمو و پدر دوم خود را از دست داده اند.

تواضع حاج قاسم بیش از همه در چشم مردم نمایان بود. شخصیت دیگر پاسدار حاج قاسم بود، یعنی مطیع رئیس دوک و همه مریدانش.

وی نوشت: شهدای ما دوست داشتند که پیرو شاگردان خود باشند و این موضوع در وصیت نامه شهدا بسیار دیده می شود. بیایید این درس را از مکتب حاج قاسم بگیریم و اگر خیر دنیا را می خواهیم و از این به بعد از راهنمای بزرگ خود پیروی کنیم.

اشتری اعلام کرد: قضات غایب در جاده استان که مورد توهین مردم قرار گرفتند. امیدواریم جمله سردار سلیمانوس بهتر از همیشه ترجمه شود تا شهدا و خانواده هایشان شرمنده نشوند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا