حوادث

نیروی انتظامی محور تامین امنیت عمومی و اجتماعی در کشور است

وزیر کشور و معاون امور نظامی ناجا گفت که نیروی انتظامی پایه و اساس تأمین امنیت ملی و نظم عمومی است. وی گفت: ارائه هماهنگی کافی برای کلیه اقدامات مرتبط بسیار مهم است و در این مورد دستگاهها باید هماهنگی لازم را برای رفع نیازهای ناجا ارائه دهند.

به گزارش تی تی آنلاین دکتر. احمد وحیدی ، وزیر کشور و جانشین فرمانده نیروهای مسلح در امور نیروی انتظامی ، در حاشیه نشست سه ماهه رهبران ، رهبران و دیپلمات های ناجا که در جریان ویدئو کنفرانس برگزار شد ، گفت: تبریک به مناسبت هفته پلیس و به همه مقامات ناجا ، رهبران و سربازان جان برکف ناجا.

وی با بیان اینکه کارکنان پلیس و نگهبانان در کشور گفتند: ما امروز امنیت را مدیون حضور این عزیزان هستیم و طبق فرمان عالی آمریکا ، نیروی پلیس یکی از ارکان اصلی در بخش امنیت است.

وزیر کشور با بیان اینکه یکی دیگر از اهداف شرکت در این جلسه بررسی اقدامات نیروی انتظامی در دستور کار است ، گفت: “بالاترین کارها در نیروی پلیس به ویژه در زمینه اطلاعات پلیس انجام شده است ؛ En Shaa. هنگامی که ما در مورد پلیس هوشمند تحقیق می کنیم ، گام بزرگی در ارتقاء نیروی انتظامی برداشته می شود.

وی تأکید کرد: نیروی انتظامی محور تامین امنیت عمومی و اجتماعی در منطقه است؛ بنابراین ، ناجا باید کلیه دستگاههای هماهنگ کننده لازم را برای برآوردن الزامات ارائه دهد.

وحیدی تصریح کرده است: خدا را شکر کنید … امروز نیروی انتظامی منابع ارزشمندی دارد و به عنوان یک متخصص حرفه ای در امر کمک به فناوری مدرن در نظر گرفته می شود. در عین حال ، جان برکفی دارای یک نیروی پلیس است که علیه امنیت کشور و مردم مبارزه می کند و همچنین با تجارت مواد مخدر و هر چیزی که جوانان این کشور را از بین می برد مبارزه می کند.

وزیر کشور گفت: “نیروی پلیس در این راه مردانه و ثابت قدم است و ما نیز افتخار می کنیم. برعکس ، برخی می گویند چیزها غیرمنطقی و خطرناک هستند ، اما ما می گوییم که در مبارزه با مواد مخدر برای کشور ما شهید هستند حقانیت ” نیروی پلیس بزرگی در این عرصه وجود دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ، معاون نیروهای مسلح در امور ناجا نیز در پایان اطلاعات پلیس اظهار داشت: استفاده از فناوری مدرن ، چابکی و پاسخ استراتژیک ، توسعه اشراف ، اشراف اطلاعاتی و استفاده از منابع خارجی. ارائه خدمات بهتر و بهتر یکی از محورهای اصلی هوشیاری افراد محتاط است و اقدامات مطلوبی در این زمینه انجام شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا