اجتماع و خانواده

هشدار سازمان غذا و دارو نسبت به مصـرف مکمل لاغری گلوریا با ترکیب “شیشه”

سازمان غذا و دارو نسبت به مصرف مکمل لاغری کاذب و اعتیاد آور (O) ترکیبی از داروی صنعتی آمفتامین (لیوان) هشدار داده است.

به گزارش تی تی آنلایناز گزارش ها و اداره غذا و دارو دولت شکایتی در مورد توزیع و فروش مکمل های لاغری Glory تقلبی در فضای مجازی (شبکه های اجتماعی ، سایت های اینترنتی ، اینستاگرام و غیره) دریافت و تأثیرات جسمی و روحی جبران ناپذیری از جمله اعتیاد طبق دستور رئیس سازمان غذا و دارو ، مسئله خاصی که در دستورالعمل استفاده از مواد مخدر در کارگروه تخصصی شیشه (آمفتامین) در انقلابهای متشکل از این نوع محصولات قرار نگرفت.

طبق حساب های عمومی سازمان غذا و دارو ؛ و محصول مورد آزمایش و تأیید قرار گرفت. متأسفانه ، مشخص شد که این محصول نه تنها مجوز سازمان غذا و دارو را ندارد ، بلکه کلیه اطلاعات موجود در محصول و بسته بندی را نیز ندارد. من تقریباً از هویت خارجی و اصالت شرکت استفاده کردم.

نمونه ای از این محصول برای بررسی و آزمایش به اداره کل آزمایشگاه کنترل غذا و دارو ارسال شد ، مشخص شد که یکی از اصلی ترین خطرهای داروی روانگردان صنعتی آمفتامین است.

پس از سالها ، گران قیمت و مصرف کنندگان در مورد خرید اقلام فقط از طریق مراکز ایمن گرا مورد تأیید سازمان غذا و دارو و خصوصاً برای کاربردهای مختلف مکمل های غذایی در داروخانه ها ، مطلع و هشدار داده شده اند ، حقیقت دوباره تأیید می شود. محصولات TTAC که موضوع یک سیستم ردیابی و ردیابی تایید شده برای بررسی هستند (به زیر مراجعه کنید)

لازم به ذکر است که از تمام موارد و مکمل های غذایی در میان خرید و فروش ، داروسازی فضای مجازی ، اینترنت بین بایت ها ، اینستاگرام و غیره می توان جلوگیری کرد ، و این یک آزمایش به روش دیگری است ، خسارات و خسارات وارده دقیقاً در اسرع وقت در تهیه داده ها و ارسال آن به یک طرف غذا و دارو به طور کلی در سراسر کشور ، ترس از شغل و امور حقوقی سازمان وارد نمی شود.

در آخر ، باید توجه داشت که دانستن حقیقت و حقیقت مجوزها محصول شناسنامه های ردیابی ردیابی pittaciis محصولات سلامت محور غیرممکن است و این سیستم توسط سازمان غذا و دارو (TTAC) تأیید شده است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا