اجتماع و خانواده

هشدار نسبت به عدم تربیت جنسی درست فرزندان / آسیب‌های دریافت اطلاعات غلط از کانال‌های دیگر

یک روانشناس اظهار داشت: گسترش رسانه های نوظهور و دسترسی به اطلاعات را تسهیل می کند و از طرف دیگر کمبود یا عدم آموزش جنسی به کودکان در چارچوب های فرهنگی ، اجتماعی ، مذهبی ، ارزشی و غیره است. با استفاده از کانال های غیررسمی ، و منجر به مشارکت راز دریافت اخطار می شود ، بله و افزایش تمایل به تماشای فیلم ها و تصاویر در لیگا الگوریتم مناسب نیست.

دکتر. علیرضا شریف یزدی ، در مصاحبه با تی تی آنلاین ؛ وی که تمایل به تماشای تصاویر و فیلمهای پورنوگرافی در دوران بلوغ را ندارد طبیعی تلقی می شود ، وی گفت: “به دلیل وجود شکاف در آموزش جنسی نوجوانان مطابق با ارزشها و هنجارهای فرهنگی ، اجتماعی ، مذهبی و غیره ، آنها قادر به پاسخگویی به نوجوانان نیستند. “مشکلات جنسی و کنجکاوی” سپس ، تصاویر ژاپن ممکن است شاهد اطلاعات غلط مشاهده شده باشد.

وی گفت: “بین آموزش جنسی و آموزش جنسی تفاوت وجود دارد.” کیفیت تحصیلات جنس فرزندان نوعی حمله جنسی است ، بنابراین مردان ، و غیره خود را پرورش می دهند ، از چهره لیاقت خانواده مهربانی ها من یک عمل بد و یک کار دیگر برای حکومت نظامی انجام داده ام.

وی افزود: “اگر بتوانیم به کودکان و نوجوانان آموزش دهیم ، تمایل آنها به تماشای تصاویر پورنوگرافی کاهش می یابد. “مطالعات نشان می دهد که متأسفانه کمبود مراقبت از والدین باعث می شود سن فیلم هایی که تماشا می کند فقط هفت سال از این محدوده سنی باشد.

وی با اشاره به رابطه دو طرفه بلوغ زودرس و تماشای خارجی تصاویر ، گفت: تماشای آن تصاویر و فیلم ها شامل پایین آمدن سالهای بلوغ و بلوغ زودرس است ، از طرف دیگر بلوغ زودرس می تواند انگیزه ای برای تماشای تصاویر پورنوگرافی باشد.

به گفته شریف یزدی ، تأثیرات ذهنی شامل آسیب دیدن تصاویر است که به قدری زیاد است که پایین آمدن استاد به بلوغ نیاز دارد و باعث ایجاد یک تصور غلط در مورد روابط می شود که اقدامات لازم را انجام نمی دهد و تأخیر در زبان دارد. روابط اجتماعی مناسب شامل بخشهای گسترده ای از جهان پراکنده ، کنترل خود ، عزت نفس پایین و مقدار زیادی اضطراب است.

روانشناس ادامه داد: تماشای فیلم ها و تصاویر پورنوگرافی در طولانی مدت باعث اعتیاد به مواد مخدر و اعتیاد روانگردان می شود و بدون توقف مجدد ، با ترشح دوپامین ، فرد می تواند لذت بالاتری را تجربه کند ، و دوم قانون اخلاقی است که می گوید “هر چند وقت یکبار هر کاری را انجام دهی” ، جبران فیزیولوژیک را دریافت کنید پاداش ، این کار توانایی تکرار را افزایش می دهد. “مرد همچنین معتاد به تماشای تصاویر نام برد.

از این واکنش نشان می دهد که مغز اعتیاد به مواد مخدر و مواد روانگردان ندارد. همچنین ، تماشای تصاویر پورنوگرافی برای انسان طبیعی خواهد بود. پس از مدتی تماشای تصاویر قبل از اینکه مجبور به کار شوند و منجر به تحریک اولین برخورد نمی شوند ، شخصاً سعی در دیدن فیلم های پیچیده تر ندارد.

شریف یزدی افزود: “حتی پس از تماشای فیلم به این ترتیب ، در غیر این صورت می توانستند پاسخگوی مکالمات موجود در شبکه های فضای مجازی باشند.” راهنما ، که در یک حلقه معیوب مشاهده تصاویر پورنوگرافی ، پیام های پورنوگرافی و غیره قرار دارد.

کسی که معتقد است ، مانند شخصی که معتاد به مواد مخدر است ، نمی تواند از دارو جلوگیری کند ، با همه مردم هوشیار باشد ، و این تصاویر ، این حد نیست ، زیرا ممکن است یک مرد وجود نداشته باشد ، گفته می شود که در برخی از نقاط در تصاویر صلح است: قبل از رسیدن به و با توجه به نیازها ، محتوا با افزایش تعداد تصاویر ، که فقط برخی از تصاویر و فیلم ها دیگر برای این کار ساده نیستند و همه به دنبال محتوای بیشتری هستند که برای خودش کافی باشد.

وی اضافه کرد: مطالعات نشان داده است که اکثریت قریب به اتفاق کودکان و نوجوانان بدون اطلاع والدین ، ​​به تصاویر پورنوگرافیک و فیلم های خنده از لپ تاپ خود دسترسی پیدا می کنند. بنابراین باید برای اولین توسعه دهنده به والدین توصیه شود.

به طور خلاصه ، در حال تماشای تصاویر مردان برای کمک به درک یزدی شریف والدین نسبت به فرزندان خود هستیم ؛ جنسیت پدر و مادر است ؛ او در مساله ای در مورد چیزی که وجود دارد بسیار آرام است ، و من می گویم این همان غشا in است به روشی مغالطه آمیز. همچنین ، ما از اغراق در اغراق پرهیز می کنیم و احساس گناه در کودک ایجاد می کنیم ، و در آخر به توصیه های متخصصان و در صورت لزوم عمل می کنیم.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا