حوادث

هشدار پلیس در مورد فِیک اکانت‌ها / راهکارهای شناسایی و مجازات

آخرین رئیس مرکز پیشگیری و پیشگیری از جرایم اینترنتی ناجا فتوا درباره شناسایی آسان کاربران و روش های کلاهبرداری جرایم اینترنتی هشدار داد.

سرهنگ محمد رجبعلی ، یک فرمانده در گفتگو با تی تی آنلاین ؛ صفحاتی در فضای مجازی ، و به ویژه برای افراد ، شرکت ها ، م institutionsسسات و سازمان های غیردولتی ارسال شده است و همانطور که وی می گوید: “این سومین مورد است که صفحه های فن ، اصطلاحاً صفحات فن ، که در آن اپراتورها با صفحه ای غیررسمی صحبت می کنند ؛ یا افراد پیام در تصاویر منتخب خود یا یک انسان را منتشر می کنند.

وی اظهار داشت که وی با استفاده نادرست از تصاویر و اطلاعات افراد یا سایر سازمان ها و م institutionsسسات خود را به جای خود معرفی می کنند ، و این مورد با استفاده کنندگان دیگر در این فضا یا پرونده چهارم و مجرمانه این صفحات وب جعلی و مدیران این حساب ها است. قیام کردن

آخرین بخش FATA مرکز کشف و پیشگیری از جرایم سایبری ، در این صفحات برای اپراتورها ارسال شده است که در پشت هویت جعلی وی پنهان است ، وی گفت: “در موارد قابل توجهی در مواردی که سرنوشت هایی که برخی از ما حساب کاربری خود را به نام افراد یا گروه های دیگر مشاهده کرده ایم. “فیدها موارد مالی یا سو abuse استفاده را پوشش داده است.

وی برای این منظور گفت و در برخی موارد ، حتی نوع مرد نیز با آنچه که متعلق به او بود متفاوت است و گفت: “بعضی اوقات تجار ، سودجویان و فرصت طلبان با استفاده از تصاویر دیگر از تحویل بد در فضای مجازی استفاده می کنند و بدین ترتیب تصویر صاحب عکس را لکه دار می کنند. ” . هات خواسته شده را می توان به آنچه سودآور و بیشتر مراقب پول است اضافه کرد ، گاهی اوقات فقط با ایجاد جعلی تقریباً هر چیز دیگری دوست نام کاربران بود.

از زمان راه اندازی یک وب سایت ، و فرشتگان ، و دریافت داخلی یک علامت آبی ، راه حل های دیگری وجود دارد که می تواند پر بازدیدکننده را در صفحات اصلی پیروان خود معرفی کند.

فصل جدیدترین مرکز شناسایی و پیشگیری از جرایم اینترنتی ناجا فتوا ، اظهارات قبلی این بود که صفحات طرفداران یا صفحه های فن که شامل عنوان هوادار از قسمت معرفی نمایه یا حتی بیوگرافی آنها هستند ، پس از قانون ایجاد صفحات وب جعلی گفتند و آن را به هویت جرم واقعی نسبت دادند با تکیه بر هویت صاحب آن ، و مطابق با جرائمی که به نوعی ملاقات کرده بود ، علاوه بر جعلی ، قادر به تحقیق در مورد جرایم دیگر نیست.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا