اجتماع و خانواده

هفته آینده تصمیمی در مورد بسته شدن یا بازگشایی مدرسه اتخاذ می شودوزیر آموزش و پرورش اعلام کرده است که تاکنون 3.8 میلیون دانش آموز و آموزگار مدارس ابتدایی در شبکه آموزشی شاد ثبت نام می کنند.

به گزارش تی تی آنلاین ، محسن حاجمیرزایی در جلسه 973 شورای عالی آموزش و پرورش اظهار داشت: این جلسه مطابق با شرایط فعلی جامعه برگزار می شود که دستور کار آن تعیین کننده وظایف فعالیت های آموزشی و نحوه برگزاری آنها خواهد بود. است وی در ادامه امتحان و آخرین جلسه اظهار کرد: بین جلسه قبل و جلسه فعلی ، سیستم آموزش دانش آموزی شروع شده و معلمان و دانش آموزان مدارس ابتدایی با این سامانه ثبت نام کرده اند. شکل گرفته است این شبکه همچنین دارای 220،000 معلم ثبت شده است و برخی ایالت ها فعالیت های آموزشی دارند.

“از آنجا که ممکن است برخی از دانش آموزان به هر دلیلی قادر به اتصال به این شبکه نباشند ، ما برای رفع این مشکل در مرحله دوم گام برداشتیم.”

طبق اعلام مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش ، وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه مدارس همچنان به صورت بسته یا بازگشایی مدارس ادامه خواهند داد: “جامعه ارزیابی وزارت بهداشت و درمان و آموزش در مورد لزوم پیروی از بیماری ملی و سیاست های از راه دور است. هفته آینده در جلسه ستاد ملی تاج گذاری برای تعیین نحوه اداره مدرسه اعلام شده است ، البته آموزش مجازی به عنوان یک جایگزین رسمی برای آموزش چهره به چهره در تعطیلات مدرسه دنبال خواهد شد.

“تلاشهای ارزشمند و متنوع انجام شده توسط مدیر ، معلمان مدارس و خانواده های محترم در این دوره برای ارائه آموزش های نامنظم به طور منظم تر و سازمان یافته تر ادامه یافته است.”

انتهای پیام


این مقاله بر اساس سامانه جامع و هوشمند بررسی و درج خودکار اخبار، اقدام به بازنشر می نماید، در نتیجه مسوولیت این مقاله بر عهده منابع اصلی بوده و پایگاه اینترنتی تی تی آنلاین هیچ مسوولیتی در قبال کلیه محتوای این سایت نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا