اجتماع و خانواده

همه آنچه پس از حذف دفترچه های بیمه باید بدانید

تی تی آنلاین / قم مدیر درمان تأمین اجتماعی استان قم ، گفت: اگر پزشكان نتوانند یا مایل نیستند از نسخه الکترونیكی استفاده كنند كه معتقد است نامه هایی از پزشكان مانند بیمار مانند بیمه كم دارد.

در مصاحبه ای با تی تی آنلاین ، دکتر داوودی علی محمد ، مدیر تامین اجتماعی جریان اصلی استان قم ، گفت: “ما باید آمار دقیقی از نظر اقتصادی و قیمت داشته باشیم.” از طرف دیگر ، کشورهای توسعه یافته اقتصادی از استفاده از فضای دستی الکترونیکی برای رو در رو و اقدامات دور می شوند.

وی گفت که این یک مسئله مهم است ، که تلاش می کند روند درمان را الکترونیکی کند ، این یکی از وظایف وزارت بهداشت است. بود.

وی با اشاره به اینکه از سال 1995 ما نمونه هایی در جهت درمان الکترونیکی (مراکز املاک و مستغلات) داریم ، گفت ، بیش از 99٪ از بیت المقدس ، یعنی بیش از سه میلیون نسخه از این مکانها به صورت الکترونیکی صادر می شود.

مجدداً ، در مراکز درمانی مورب ، مراکز قراردادی مطلع شده و از آنها خواسته شد که دو سال پیش ، و پس از سپتامبر سال جاری ، تهیه نسخه الکترونیکی حتی در موارد بسیار جدی نیز امکان پذیر است و ماهانه 77000 نسخه در استان صادر می شود. قم به صورت الکترونیکی صادر می کرد.

در معالجه تأمین اجتماعی در استان قم ، مدیر ، در عین حال همه همکارانش ، و به آنها نشان می دهد که در صدد حل مشکلات فوق در دفتر مرکزی مرمت در اسفند اول هستید: این فقط به در راه دشواری هایی داشته باشید ، اگر آنها این کار را نکنند ، و با همکاری همه در درون او ، و کم کم آزاد می شود ، اما برای شما لازم است. تا آنجا که این اتفاق می افتد ، و از برخی مشکلات ، خدمات و تعهد به کشور ما و مردم ، مبادا اگر آنها نادیده گرفته شوند.

وی خاطرنشان کرد که اجرای کامل این طرح بیش از 3 سال به طول انجامید ، ترکیه به عنوان مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی برای آسایش بیماران اعلام کرد که اگر پزشکان قادر به استفاده از نسخه الکترونیکی نسخه های برگ نیستند یا مایل نیستند ، معلمان بیمه بیمار همانطور که کتاب دارد.

علی محمدی ، با تأکید بر اینکه یک مسئله تجویز الکترونیکی دارد که برای حل مشکلات در آن زمان گفت پزشکان و فوتبال کارتن می توانند کد چهار ستاره چهار ستاره را شماره گیری کنند (# 1420 * 4 *) و کد ملی را وارد کنند ، کد رهگیری درمان شما

وی با اشاره به اینکه نسخه الکترونیکی نوع و مقدار دارویی که بیمار دریافت کرده و سابقه آلرژی به دارو مشخص است ، گفت: مراکز مدنی ، آزمایشات و رادیوگرافی ها ، و سابقه بیمار و به موقع ، اینجاست که مراکز املاک و مستغلات متوجه شدند.

مدیر درمان اجتماعی استان قم از این طریق مزایای بیشتری برای بیمار دارد. بیمار همچنین داروهای تجویز شده اضافی برای اتلاف هزینه های اضافی دارد و از آن اجتناب می شود.

وی افزود: بیش از 90 درصد پزشکان متعهد به نسخه های الکترونیکی هستند ، افزود: بیش از 80 درصد داروخانه ها و 50 درصد آزمایشگاه ها نسخه های الکترونیکی و پزشکانی را که از نسخه های داروسازی الکترونیکی استفاده می کنند ، 80 درصد و 30 درصد وارد کرده اند. فرصتی برای محاسبه و درصدی به عنوان مثال ، که در شب دهم ماه بعد ، تا زمانی که نسخه آن برای بقیه ماه ها تنظیم شود.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا