ورزش

همه ظرفیت‌ها برای رفع نیازهای فوری زلزله‌زدگان به کار گرفته شود

رئیسی در گفتگوی تلفنی با رئیس جمهور آذربایجان غربی:

رئیس جمهور در گفت و گوی تلفنی با رئیس جمهور آذربایجان غربی بر اقدامات لازم برای حفاظت در برابر زلزله در این استان قبل از شروع فصل سرما تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی آنا، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در گفتگوی تلفنی با رئیس جمهور آذربایجان غربی، پس از شنیدن گزارشی از مناطق زلزله زده این استان به تازگی دستور تسریع در هماهنگی های لازم را صادر کرد. فرآیند حمایت و سازگاری افراد آسیب دیده از حادثه.

رئیس جمهور در این تماس تلفنی دستگاه های امدادی را متعهد کرد که با تمام توان و امکانات خود در استان آذربایجان غربی برای رفع نیازهای فوری زلزله زدگان تلاش کنند.

رئیسی به رئیس جمهور آذربایجان غربی دستور داد پس از اسکان زلزله زدگان، تمهیدات لازم برای مرمت یا تعمیر منازل زلزله زدگانی که منازل آنها آسیب دیده است در دستور کار قرار گیرد. ممکن و قبل از آمدن سرما

رئیس جمهور همچنین از تلاش جدی دولت برای مقابله با مشاغل زلزله زده خبر داد و گفت: مردم کشور معتقدند دولت در کنار آنهاست و اعتماد دارند تا زمانی که مشکل ایجاد نشود دولت در کنار آنها خواهد بود. حل می شود. و به همه مردم زلزله زده و آسیب دیدگان پرداخت شد.

پایان پیام/

پایان پیام/

دکمه بازگشت به بالا