بین الملل

هند همچنان فرصت سوزی می‌کند/ چابهار منتظر تعلل دهلی نو

به گزارش گروه بین الملل اقتصاد خبرگزاری آنلاین تی تی آنلاین ، پیامی از طرف سایت D. جلوگیری کردن با نگرانی در مورد توسعه بندر چابهار از سرخپوستان ، و کسی که آغاز این مراحل را در رم دوباره آورده است تا از بین بردن سرعت از دست دادن ، آنها خود را برای اقدام به خطر نمی اندازند ، تا آنجا که قبل از آن اصلاً چیزی نگرفته است

از سپتامبر گذشته ، دولت هند امیدوار است که چهار جرثقیل کشتی از ساحل در بندر چابهار و همچنین یک مدیر عامل تمام وقت در شرکت دولتی (در بندر چابهار فعالیت کند) برای توسعه و خرید ایران به بندر عمل می کند.

مناقصه از هند پنج بندر Global »چندین بار برای خرید 4 جرثقیل و ظرفیت ریل 65 تن برای بارگیری و تخلیه کانتینرها در بندر چابهار تمدید کرد. پیشنهاد دهندگان بالقوه در مورد عدم شفافیت و قانون معافیت از تحریم های پروژه بندر ایران چابهار از ایالات متحده اطمینان ندارند.

* هند منتظر رفع تحریم ها و درخواست توافق هسته ای شما است

براساس این گزارش ، از زمان آغاز وین زمان مناقصه تمدید شده است. یک مقام دولتی گفت هند انتظار دارد تحریم های اقتصادی برداشته شود تا پروژه بتواند سریعتر به جلو حرکت کند.

طبق گزارش آقای ایرلندیدر رم ، همانطور که به نظر می رسد ، اصلاً قصد مقابله سریع با آن نیست.

پس از پیشبرد تحریم های چابهار برای لغو هند ، به دنبال یک پروژه بود.

این منبع آگاه گفت: “گشودن راه برای سرمایه گذاری چین در توسعه فعالیت و کار ایران ممکن است تأثیر منفی بر منافع هند در بندر چابهار بندر داشته باشد.”

او افزود: هند باید به سرعت عمل کند یا خطر ابتلا به ضرر را برای شروع کوچک سازی در نظر بگیرد ، تا حدی که پدال را فشار دهد … به جلو حرکت می کند. “متأسفانه ، دولت هند قصد نداشت.”

شرکت Privilegiata پنج بندر Global “شرکت دریایی و پنج بندر Lamb Bandar Iran (ABI) در ماه مه 2016 ، قراردادی برای تهیه و بهره برداری از ترمینال های کانتینری و چند منظوره به موقع برای یکی از بندرهای شهید بهشتی – بندر چابهار با سرمایه گذاری 85.21 میلیون دلار و درآمد سالانه 22.95 هزینه دلار. ده سال اجاره و یک میلیون دلار امضا کرده است. معلوم است مسائل مربوط به والدین که از طریق زمین و از هند ، ایران بر اساس فرم تقسیم می شوند.

تحریم های ایالات متحده علیه ایران رم از ابتدای اجرای پروژه آگاه بود ، علی رغم اینکه واشنگتن از مجازات های ایران برای هند برای این پروژه معاف نیست ، اما در رم به تعویق می افتد و این پروژه را به اتمام می رساند.

برای دسترسی به دریا ، هند ، آسیای میانه و افغانستان از طریق مرزهای شرقی ایران در بندر چابهار استان سیستان و بلوچستان در ساحل شرقی ایران واقع شده است. این پروژه استراتژیک سرمایه گذاری برای توسعه تجارت منطقه ای ، حمل و نقل دریایی و افغانستان به آسیای میانه است.

به گفته FARS ، وی در حالی که در رم بود ، از پروژه خارج شد ، که از تحریم های آمریکا علیه ایران مطلع بود ، علی رغم اینکه واشنگتن از تحریم های ایران برای هند برای این پروژه معاف نیست ، اما در رم به تعویق می افتد ، این پروژه.

BG ایالات متحده از تحریم ها معاف بود ، پروژه چابهار را متوقف کرد

گزارش سرویس تحقیقات کنگره آمریکا گزارش شده در حالی که هند فعالیت های ترمیم در افغانستان را تحریم کرده است ترامپ برای “آزادی” در برابر ایران ، کار در 4 سال گذشته ، در اواخر سال 2020 در بندر چابهار متوقف شد ادامه داد.(جزئیات بیشتر)

طبق گزارش کنگره ، “اگرچه دولت ترامپ طبق ماده 1244 (f) قانون IFCA ، معافیت هند و افغانستان اعطا شد ، اما پروژه را در اواخر سال 2020 در رم متوقف کرد. “در منطقه سرعت بخشیدن به بندر 2021 در صبح انتظار می رود و قبل از پایان ماه مه 2021 عملیاتی نخواهد شد.”

با این حال ، به نظر می رسد که دولت هند امیدهای بیشتری را برای تحریم های اقتصادی افزایش داده و از انجام هرگونه اقدام جدی و عملی خودداری می کند. دهلی نو در سالهای بعد ، دونالد ترامپرئیس جمهور پیشین آمریکا تهدید به تحریم توافق هسته ای ایران است ، هر یک از نهادهای همکاری کننده با ایران روابط خود را با ایران قطع می کنند

* استثنا پروژه راه آهن بین هند ، ایران

دهلی نو تهران به دلیل ناتوانی در انجام سایر تعهدات خود در قبال هند ، از استثنا یک پروژه بزرگ راه آهن استفاده نکرد.

ایران و هند چهار سال پس از توافق نامه امضا کردند که آنچه در راه آهن چابهار – زاهدان در امتداد مرز افغانستان انجام می شود ، دولت ایران تصمیم گرفت با شروع پروژه بودجه راه آهن را از او به تأخیر بیندازد. (جزئیات بیشتر)

به گفته مقامات ایرانی ، کل پروژه تا مارس 2022 تکمیل خواهد شد و آنها این کار را بدون کمک 400 میلیون دلار کمک صندوق توسعه ملی راه آهن هند در ایران انجام می دهند.

پس از آنکه طرف هندی به تعهد خود عمل نکرد و ایرانی وی این پروژه را به عهده گرفت ، اما در دهلی نو تلاش کرد تا پروژه بندر چابهار را از دست ندهد (جزئیات بیشتر)

ایالات متحده یک قدرت آسمانی مکتوب به ضعف بانک های بین المللی داده بود که هند کمک مالی برای خرید تجهیزات بندر چابهار به ارزش 85 میلیون دلار را تسهیل می کند. (جزئیات بیشتر)

* به هند ادامه می دهد تا پروژه را به تعویق بیندازد

اما با این حال آنها نمی توانستند آنها را روز به روز در هند به دنبال او نباشند ، و به راه خود ادامه دادند تا نتایج وین حقیقت را بیان کند ، برای بهتر.

از طرف دیگر ، چیزی که من معتقدم هند بعنوان ولایت خدا تا حدودی بر این موضع استوار است و در بیشتر موارد هند از ابتدا وارد شده است حتی مجبور شده است این پروژه را متوقف کند ، همانطور که در مناطق دیگر نیز این به نفع خداست که اجرای این حس ترکیبی یکی باشد و دروازه مورد تحقیر واقع شود ، محلی برای سامریا است و آن را محاصره می کند ، آن را اجرا کنید. ادامه دهید

البته ، از زمان امضای ایران ، چین و ادامه سرمایه گذاری در ظرفیت بندر پکن ، نیویورک احساس خطر می کند.

در پایان پیام / ب


دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا