فرهنگ و هنر

هنرمندی که آثار هنرمندان ناشناس را می‌خرد!

یک ایالت نیویورک از طریق خرید یک حرکت قالب گیری از هنرمندان ناشناخته به این روش کمک می کند.

به گزارش تی تی آنلاین به نقل از تلویزیون ، نسخه “گای استنلی فلش” متخصص 10 سال فعالیت هنری است که در آن سال او می خواست این پیروزی را جشن بگیرد ، یکی از نگهبانان مدرسه با خرید 15 میلیون نفر و تصمیم گرفت این کار را انجام دهد. از همان ابتدای افتخار مرد ، آنها را در خرید آثار دیگر هنرمندان حمایت کنید.

هنرمند متولد هائیتی 44 سال پیش گفت: “به من قول داده اند كه او برای خرید نقاشی من یك تصویر بفروشد.”

ویدئو منتشر شده در صفحه پیشنهاد یک نقاش که آخر هفته اینستاگرام را در تاج خود خریداری می کند.

تأثیر این کار ؛ کارگر آن را ساخته است ؛ او صرفاً معتقد است که برای رسیدن به هدف در جایگاه مناسب خود ، هنگامی که آمده است تا به دیگران کمک کند ، دیگران ، و به آنها فرصت های فعلی را در نظر می گیرد ، بنابراین که در مأموریت جریان است.

این هنرمند سالانه بیش از 70،000 دلار برای بیش از 200 بیش از 150 نقاشی از هنرمندان از سراسر جهان هزینه كرده است.

اساتید “فیلاش” و مجموعه های موجود در این هنرمند کار می کنند. این مجموعه از آثار نقاش است که توجه موزه های سراسر جهان را به خود جلب کرده است و برخی از این موزه ها علاقه مند به افتتاح هستند. اما قبل از همه برنامه های هنرمند نمایشگاه جدید یورک

وی گفت: “دعوت از برخی از این هنرمندان برای شرکت در این نمایشگاه می تواند جالب باشد.” برای کارهای خاصی که قبلاً هرگز فروخته نشده اند.

“من اولین تابلوی نقاشی را از آنها خریدم و فکر کنم چه چیزی درست است ، زیرا به یاد دارم که اخیراً یکی از تابلوهای شما را خریداری کردم؟” خوب؛ “این نقاشی قرار است به دیوار موزه هنر آویخته شود.”

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا