حوادث

هوای اردبیل ناپایدار پیش‌بینی می‌شود

آفتاب‌‌نیوز :

براساس آخرین نقشه های هواشناسی و پیرو هشدار صادره (شماره ۱ – سطح زرد) شرایط جوی تا روز پنجشنبه (۹ فروردین) ناپایدار خواهد بود.

طی امروز( دوشنبه ۶ فروردین) با گذر سامانه بارشی از منطقه، آسمان بیشتر مناطق استان ابری و مه آلود بوده و در برخی مناطق بارش باران (گاهی بصورت رگبار پراکنده) پیش بینی می شود، بطوری که از بعدازظهر امروز با آغاز وزش باد جنوبی به تدریج از میزان ابرها کاسته می شود.

از امشب با تقویت جریانات جنوبی بر سرعت وزش باد افزوده شده و برای فردا (سه شنبه ۷ فروردین) در اغلب مناطق استان بویژه در مناطق مرکزی و جنوبی استان پدیده غالب وزش باد جنوبی (با سرعت تند تا شدید) خواهد بود.

مجدداً از عصر سه شنبه با گذر سامانه بارشی از شمال غرب کشور، آسمان استان ابری شده و از سه شنبه شب تا قبل از ظهر چهارشنبه ضمن کاهش نسبی دمای هوا در مناطقی از استان بارش باران (گاهی بصورت رگبار و رعدوبرق و در ارتفاعات و مناطق کوهستانی کولاک برف) پیش بینی می شود. لذا توجه به توصیه های هشدار هواشناسی تاکید می شود.

روز پنجشنبه هرچند از شدت ناپایداری ها کاسته خواهد شد، اما به لحاظ شرایط فصلی و محلی رشد ابر و بارش رگباری دور از انتظار نیست.

روز جمعه با پایداری نسبی شرایط جوی، آسمان استان غالباً صاف همراه با وزش ملایم باد و افزایش نسبی دمای هوا خواهد بود.

انتشارات مقالات حوادث

نویسنده حوادثی هستم که با دقت و دقت بسیار بالا می‌توانم اخبار را ارائه دهم. هدفم ارائه اطلاعات صحیح و قابل اعتماد است.
دکمه بازگشت به بالا