اجتماع و خانواده

هوای تازه را در پایتخت تنفس کنید

طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ، کیفیت هوا در اکثر نقاط پایتخت امروز (11 اردیبهشت) در وضعیت تمیز و قابل قبولی قرار دارد و پیش بینی می شود هوا به دلیل عدم ثبات هوا در مناطق در حال رشد مطلوب باشد.

به گزارش تی تی آنلاین ، طبق پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ، امروز (4 اردیبهشت) هوا برای آخرین ساعت مطلوب و تا حدودی ابری مناسب است ، در اکثر مناطق تهران شاهد شرایط قابل قبول و تمیز هستیم.

به دلیل افزایش ناپایداری آب و هوا ، پوشش ابر و پراکندگی گاه و بیگاه آلاینده های باران احتمالاً کیفیت هوا در بیشتر مناطق بهینه خواهد بود.

همچنین پیش بینی می شود که در آخرین ساعت امروز امروز (4 اردیبهشت) با کاهش سرعت باد ، به تدریج غلظت آلاینده ها افزایش یافته و در برخی مناطق شلوغ ، شاهد کاهش کیفیت هوا خواهیم بود.

این شرایط آب و هوایی فردا صبح (12 اردیبهشت) ادامه خواهد داشت و تجمع آلاینده ها از شب گذشته باعث افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت خواهد شد.

در طول روز ، افزایش سرعت باد شرایط را برای گسترش آلاینده ها و بهبود کیفیت هوا فراهم می کند و پیش بینی می شود که کیفیت هوا در تهران تا پایان فردا (12 اردیبهشت) در حد قابل قبول باشد.

طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ، میانگین کیفیت هوا در پایتخت طی 24 ساعت گذشته 58 58 و هوای قابل قبول (سالم) بوده است. شاخص در حال حاضر 49 و هوا مشخص است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا