حوادث

هوای تهران وارد دهمین روز آلودگی شد

آفتابنیوز؛

پیش بینی های انجام شده توسط شرکت کنترل کیفیت هوا حاکی از آن است که در صبح (2 آگوست) به دلیل کمبود وزش باد موثر و در آغاز تردد وسایل نقلیه در مناطقی با کیفیت هوا ناسالم و برای گروه های حساس ناسالم.

در طول روز ، هوا آرام بود ، به شرطی که شرایط اتلاف حرارتی و کیفیت هوا در شرایط نامناسبی قرار داشته باشد. در شب و اتمسفر پایدارتر خواهد بود و از این رو تجمع ذرات معلق باعث افزایش ترافیک می شود که پیش بینی می شود کیفیت هوا ، مناطق پرترافیک و حساس به دلیل ضعیف بودن گروه است.

رله فردا صبح و وزش باد موثر (23 ژانویه) با ترافیک شلوغ افزایش می یابد و وضعیت ناسالم آسیب پذیرترین مکانهای گروه را ایجاد می کند. برای جلوگیری از این شرایط جوی در طول روز و احتمالاً باعث افزایش غلظت آلاینده ها می شود.

به تازگی فردا (23 ژانویه) با ابر و باران در برخی از ظرفیت ها رشد می کند ساعتها در غلظت گرمایی تا حدی کاهش می یابد. اما با کمک فضای یک شب ، ریزگردها با رشد ترافیک ، یک اتفاق غیر منتظره در مناطق حساس است که درگیر گروهی از مردان رنج آور نیستند.

رئیس شاخص آلاینده هوا 24 ساعت ، و در گذشته “کمتر از 2.5 میکرون ذرات معلق با متوسط ​​123 و در هوا در گروه های آسیب پذیر در وضعیت ناسالم. در آلاینده فعلی” ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با 128 به طور متوسط ​​کیفیت هوا ، و دامنه ناسالم برای گروه های حساس.

در این حالت ، توصیه می شود بیماران با بیماری قلبی و ریوی ، افراد مسن و کودکان ، این فعالیت را طولانی مدت و شدید در فضای باز تحسین کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا