فرهنگ و هنر

هوش مصنوعی آهنگساز و نویسنده می‌سازد؟

به نوشته روزنامه های جهان، تحقیقات پناهندگی بریتانیا، روابط هند و روسیه، ترامپ و بی حوصلگی او برای بازگشت به ریاست جمهوری امروز دستخوش هوش مصنوعی و چالش هایی شده است.

به گزارش تی تی آنلاین که در ادامه این مقاله می خوانید، بررسی در مجله ورلد نیوز منتشر شده است که به روایت آلبرتو کوچویی، گوینده باسابقه صدا و سیما می پردازد.

پناهجویان سیل

هوش مصنوعی آهنگساز و نویسنده می سازد؟

روزنامه های بریتانیایی در حال تماشای سیل پناهجویان تا 5000 کیلومتری رواندا هستند. دیلی میرور می نویسد: پناهجویان در حال یورش به مسیر رواندا هستند. طبق قانون انگلیس هیچ بازپرداختی ندارند. فراریان، به سرقت رفته و شکنجه شده، جایی در قوانین بریتانیا پیدا نمی کنند. این چیزی است که کری اسمیت، دستیار بریتانیایی پناهندگان می گوید. به گفته اکونومیست، این پناهجو نتوانسته از حمله پناهجویان به بریتانیا جلوگیری کند.

روسیه قطع خواهد کرد

هوش مصنوعی آهنگساز و نویسنده می سازد؟

این تصویر عکسی از سه جنگنده در حال پرواز در آسمان در اقتصاد است، همانطور که روزنامه های هندی گزارش می دهند هند در حال مسلح شدن است. غرب می نویسد که غرب خوشحال است که هند را از تجارت تسلیحاتی خود با روسیه جدا می کند. اما تا آنجا که به هند مربوط می شود، ایالات متحده نمی تواند با آن منطقه همکاری کند. هیچ اعتمادی به آمریکا وجود ندارد. ترکیب تولیدات نظامی بین هند و غرب به یک مشکل تبدیل شده است. آنچه ایندیرا گاندی را در هشتاد سالگی در هند آغاز کرد.

ترامپ مثل ناپلئون

هوش مصنوعی آهنگساز و نویسنده می سازد؟

روزنامه های آمریکایی همچنان دونالد ترامپ را دنبال می کنند. یو اس ای تودی نوشت: حالا دونالد ترامپ مانند ناپلئون در «الب» به انتقام فکر می کند. می خواهد با بی حوصلگی برگردد. پرسپکتیو دیروز بین فلوریدا و نیوجرسی پرواز کرد. بی تاب برگشتن مقصد کاخ سفید است. لوید گرین تحلیلگر سیاسی می نویسد: به نظر می رسد رودی جولیانی هنوز آماده زمزمه دروغ های شیرین در گوش ترامپ است. هفده ماه از حمله یکی از هواداران به مجلس می گذرد. اما چهل و پنجمین رئیس سازمان ایالات متحده هنوز اظهار پشیمانی نکرده است.

در حاشیه انجیل معاصر

خطرات هوش مصنوعی

هوش مصنوعی آهنگساز و نویسنده می سازد؟

گزارش های مالی درباره ربات های هوشمند، طراحی روی صورت انسان، که همگی تجهیزات فوق فنی هستند. عنوان: هوش مصنوعی چگونه خلاقیت انسان را تغییر می دهد؟ این گزارش وعده ها و خطرات هوش مصنوعی را برجسته می کند. ربات که به آهنگسازان کمک می کند، آهنگ های آنها را پر می کند یا کسی را می سازد که هرگز نبوده است. ایجاد یک نویسنده یا کمک به نویسنده برای نوشتن و ایجاد هزاران “کد” برای کامپیوتر. هیچ کس نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد، اکنون زمان آن است که به وعده ها و خطرات هوش مصنوعی فکر کنیم.

(تصاویر در این رابطه تزئین شده است)

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا