بین الملل

هیچ وقت برای مسلمان شدن دیر نیست حتی در روز عروسی!

در گفت وگو با آنا؛

هیچ وقت برای مسلمان شدن دیر نیست حتی در روز عروسی!

بازیگر نمایش «روزی که بهشتی شدم» گفت: هیچ وقت برای مسلمان شدن دیر نیست حتی در روز عروسی می‌توان مهم‌ترین تصمیم را گرفت.

مهرنوش عطاردی بازیگر نمایش «روزی که بهشتی شدم» در گفت وگو فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا گفت: نمایش روایت دیدگاه‌های مختلف به یک اتفاق بود، اتفاقی که مذهبی بود و شکل افسانه‌ای داشت، دیدگاه‌ها و شخصیت‌های مختلف که از اقوام متفاوتی بودند و داستان شخصیت‌های بد و آنهایی که باور قلبی داشتند شکل گرفت و در نهایت عروس داستان در روز عروسی خود مسلمان شد و نشان داد که هیچ وقت دیر نیست و حتی در روز عروسی هم می‌توانی بزرگترین انتخاب‌ها را داشته باشی.

وی افزود: به دلیل محدودیت زمان و هماهنگی‌های دیرهنگام آنطور که انتظار داشتیم فرصت تمرین قبل از اجرا‌ها را برای آماده شدن در جشنواره نداشتیم به ویژه آنکه خود من هم جزو آن تعدادی بودم که بعداً به گروه اضافه شد، اما نتیجه کار و بازتاب آن بسیار شگفت‌انگیز بود و فکر می‌کنم معجزه شد و یا محبت الهی بود که کار به این شکل خوب پیش رفت. خدا را شکر توانستیم از پس کار بر بیاییم.

بازیگر نمایش «روزی که بهشتی شدم» افزود: یکی از اجرا‌هایی که در مسجد تهران داشتیم آنقدر برایم جذاب بود که اگر تهران زندگی می‌کردم حتماً باز هم در این مسجد اجرا می‌رفتم، اما مسجدی هم بود که آنطور که باید نتوانستیم حس بگیریم و با مخاطبان ارتباط برقرار کنیم نمی‌دانم علتش چه بود.

عطاردی گفت: به نظرم برگزاری جشنواره ایده خیلی خوبی داشته کاش با برنامه‌ریزی و انرژی بهتری برگزار می‌شد در مجموع خوب بود و بهتر است مخاطبان و محل اجرا را طوری برنامه‌ریزی کنند که بچه‌های تیم اجرا با اشتیاق به کارشان ادامه دهند و اینطور نباشد که دیگر دلشان نخواهد کار کنند و از این فضا زده شوند.

«نخستین جشنواره ملی تئاتر شبستان» به همت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور؛ از ۱۳ الی ۱۸ اسفندماه ۱۴۰۲ با شعار «مسجد، تئاتر، آگاهی» در سطح مساجد تهران برگزار شد.

نشر بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا