حوادث

واژگونی تانکر حامل سوخت حادثه آفرید + عکس

امروز صبح اول ژوئن ، یک نفتکش حامل شش “غذای بچه” برای جاجرود سقوط کرد.

سرهنگ سیاوش محبی رئیس پلیس راه تهران با بیان آخرین جزئیات در مورد این حادثه گفت: ساعت 7:12 صبح امروز (10 ژوئن) پلیس راهنمایی و رانندگی از ناآرامی کشتی باری برای دیدن در تهران مطلع شدند ، رودهن در پل جاجرود پردو اقدام کرد. .

وی افزود: فرماندهان در صحنه حاضر به شش دلیل ناشناخته که واژگون شده نفتکش بود ، می توانند شعله های آتش سوزی را در جاده مشاهده کنند.

سرهنگ محبی اظهار داشت: “طبق گفته معاون نیروی انتظامی استان تهران در شرق از آتش” ، آتش سوزی ، سرهنگ محبی اظهار داشت: تلاش ها پس از چند دقیقه برای آتش نشانان و تیم های امداد و نجات انجام شده و دستان شما را تکان می دهد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: ترافیک زیادی در اثر این تصادف ایجاد شده است ، خاطرنشان کرد: پل جاجرود از جاده قدیم به دلیل خسارت آتش بسته است و پلنگ ها محور درایو را به صورت آزاد در تهران ، پلنگ راه اعلام کرده اند.

در پایان ، به یک مرد گفته می شود که شانس بر سر جاده شرقی تهران است ، چیزی غیر از آنچه که در یک تصادف متحمل شده است وجود ندارد ، وی می افزاید: “جاده راننده خبرگان پلیس اعلام کرده است: در مواردی از این قبیل اعمال نمی شود ، باید علت خستگی آنها باشد و می خواهد همه کسانی که خود را تسلیم نمادها ، کنترل و یک لور می کنند”.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا