عمومی

واژگونی دو پراید و تصادف موتورسیکلت در دیر ۶ مصدوم در پی داشت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

حسین ناظمیان پور در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار داشت: در اولین حادثه ساعت 9:30 صبح بلافاصله یک دستگاه خودرو سواری در شهر دیر پایین میدان فانوس به مرکز پیام فوریت های پزشکی شهرستان دیر اعلام شد. آمبولانس بلافاصله به اورژانس 115 می رسد. دیر به محل اعزام شد.

وی افزود: در این حادثه راکب موتورسوار از ناحیه پا مجروح شد که تیم اصلی فوریت های پزشکی 115 دریافت و به بیمارستان امام خمینی (ره) منتقل شدند.

رئیس اورژانس 115 شهرستان دیر گفت: تصادف دوم ساعت 20 و 58 دقیقه بر اثر واژگونی دو دستگاه خودروی پراید در محور دیر-درک قبل از درب های سپاه گزارش شد.

وی گفت: این دو خودرو در انتهای جاده خاموش و برای جلوگیری از برخورد واژگون شدند که خوشبختانه 3 نفر از سرنشینان این خودروها به صورت جزئی مجروح و با آمبولانس 115 به بیمارستان امام خمینی کنگان منتقل شدند.

ناظمیان پور افزود: سومین تصادف نیز ساعت 22 و 20 دقیقه گزارش شد که یک موتورسوار در خیابان ساحلی دیر مقابل پارک خلیج هلو واژگون شد و دو نفر از سرنشینان و ساکنان آن 19 و 16 ساله از ناحیه سر و صورت دچار اصابت شدند. کنار میز آنها جدی هستند.

وی افزود: بلافاصله دو دستگاه آمبولانس به پایگاه فوریت های پزشکی دیر در محل حادثه اعزام و مصدوم امام خمینی کنگان پس از کمک های اولیه به بیمارستان منتقل شد.

رئیس اورژانس 115 شهرستان دیر گفت: علت این حوادث توسط کسبه مجرب در حال بررسی است.

دکمه بازگشت به بالا