حوادث

واژگونی مرگبار پژو۲۰۶ در بزرگراه آیت‌الله هاشمی

سخنگوی اداره امنیت استان تهران از مرگ یک نفر بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو در جاده آیت الله هاشمی رفسنجانی خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت وگو با تی تی آنلاین. وی در این باره گفت: ساعت 15:50 امروز حادثه تصادف در بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، ورودی اشرفی اصفهانی شمالی به سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اعلام شد که بلافاصله آتش نشانان ستاد فرماندهی آتش نشانی. ایستگاه شماره 94 به محل حادثه اعزام شد

وی با اشاره به حضور اسپرتئولی در محل حادثه ادامه می دهد: آتش نشانان پس از حضور در محل متوجه شدند که راننده پژو 206 در حین حرکت در جاده به دلایل نامعلومی کنترل خودرو را از دست داده است. در جاده واژگون شد جلوی پرس نگهبانان ایستاد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات رسانی شهر تهران با بیان اینکه این خودرو دارای سه سرنشین مرد بود که همگی حدود 20 سال سن داشتند، گفت: دو سرنشین قبل از رسیدن به محل درگیری از خودرو پیاده شدند. تصادف کرد، اما راننده در داخل کابین گرفتار شد و در این مورد با استفاده از ابزار مخصوص بریدن کمد خودرو، راننده گرفتار در خودرو را بیرون آورده و تحویل عوامل اورژانس دادند.

ملکی افزود: پس از تحویل این جوان 20 ساله با بررسی علائم حیاتی و ضروری، مشخص شد وی در مراحل اولیه تصادف و به دلیل شدت جراحات وارده فوت کرده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و ایمنی شهر تهران با بیان اینکه آتش نشانان خودرو را به محل امنی در حاشیه جاده منتقل کردند، گفت: پس از انجام اقدامات لازم و ایمن، آتش نشانان را به محل حادثه تحویل دادند. افسران پلیس راهنمایی و رانندگی

وی درباره علت این حادثه نیز اظهار داشت: کارشناسان پلیس راه طرح خود را برای کشف علت این حادثه آغاز کرده اند و علت این حادثه توسط ماموران راهنمایی و رانندگی گزارش شده است.

پیام پایانی

دکمه بازگشت به بالا