اجتماع و خانواده

واکسیناسیون ۷.۴ درصد از جمعیت تهران؛ تاکنون / رفع مشکل ازدحام در مراکز تا چند روز آتی

رئیس گروه جلال مدیریت بیماری در کلانشهر تهران گفت: “ما تاکنون 7.4 درصد از جمعیت استان را واکسینه کرده ایم که در مقایسه با میانگین ملی 2/6 رقم بزرگی است.”

به گزارش تی تی آنلاین ، دکتر حسینعلی شهریاری ، رئیس شورای سلامت جلسه شورای اسلامی صبح امروز با اعضای کمیسیون دور از گروه ، دکتر منوچهر جمال ، مدیر کل وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و امور مجلس دکتر علیرضا زالی ، رئیس مدیریت فوتبال Glory در تهران و از سایت باغ در واکسیناسیون موزه دفاع مقدس استفاده کنید.

تاکنون یک میلیون و 110 هزار واکسن در تهران تلقیح شده است

دکتر. علیرضا زالی – عملیات بازاریابی ویدئویی اطلاعات همچنین رئیس فرماندار تهران ، در این بازدید ، وی توضیح داد که چرا مراکز کوچک در انواع مکانها ادغام می شوند ، در تهران واکسینه می شوند و فقط تعداد افراد کف است. به روش تشکیل مراکز تمرکز و تعداد مراجعه کنندگان برای اولین دوز واکسن. در حال حاضر 80 مرکز جامع واکسیناسیون در تهران وجود دارد که توسط آنها افزایش می یابد و ازدحام به حداقل می رسد.

وی با اشاره به افزایش شیفت واکسیناسیون گفت: با توجه به موارد فوق در روزهای آینده مشکلات موجود برطرف می شود. ، در وهله اول نمی توان آزاد کرد ، مردم تهران با توجه به وزن اساسی واکسن ، غذای شیرین. خوشبختانه در ابتدا مقدار کافی هیدروژن متاهل 70 ساله در آن حمل می شود ، اما بقیه موارد ، و آنها جای نگرانی ندارند.

رئیس گروه مدیریت بیماری در شهرهای تهران با شکوه ادامه داد: ما مطمئن نیستیم که حتی در گروه های سنی واکسیناسیون 70 ساله که این گروه پایان یافته است نیستیم.

زالی اضافه کرد: “مسئله دیگر افزایش تعداد دوزهای واکسن در فرآیند واکسیناسیون است که طبق گزارشی که من دریافت کرده ام اولین دوز افراد می تواند در مارک باشد.” ما به افرادی که اولین و دومین واکسن هستند ، به همه افراد اطمینان می دهیم .

وی در باغ با اشاره به ایجاد موزه مرکز دفاع عفونت تاج مقدس در سال 80 در تهران ادغام شده است ، وی اظهار داشت: تاکنون یک میلیون و 110 هزار واکسن در تهران تلقیح شده است. 400000 نفر کم کم پذیرایی کردند. واکسینه شویم ، بنابراین ، ما همچنین ، از نظر تعداد استان به اندازه 7،4٪ از جمعیت ، و این نشان می دهد که در مقایسه با تعداد نرم روی زمین ، که 6.2 است ، از این تعداد زیاد است. تنوع زیادی که بین توزیع و تولیدات داخلی واکسن وجود دارد و با یک سبد واکسن متنوع روبرو خواهد شد.

فرمانده شهرستانهای Glory در اداره مدیریت تهران گفت: از آنجا که تعداد زیادی از افراد واکسن Sinofarm را دریافت کرده اند ، شانس آنقدر نیست که Sinofarm در اختیار ما قرار دهد. با توجه به نام تجاری در تهران Astrazenka است که می گویند ، به اندازه کافی وجود دارد ، ثروت این واکسن است. علاوه بر این ، Sputnik ، بسته به آنچه که 90 in تزریق و رسوا.

طبق وب سایت ، زالی علاوه بر گروه های سنی گزارش شده ادعا کرد: گروه نیز واکسیناسیون پزشکی ویژه بیماران است و در تهران ذکر شد. آنها با پیامک تماس می گیرند: بهتر است افراد از همان مرکزی که اولین هیدروژن واکسن را دریافت کرده اند استفاده کنند تا ازدحام را کاهش دهند تا بار دوم دریافت کنند.

در پایان ، گفته شد که همکاری بین هلال احمر و بسیج و سپاه چیز خوبی است ، و او گفت ، “و با تمام امکانات خود و افزایش تعداد مراکز برای ما فراهم می کند و ما را به انبوه جمعیت آن. “

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا