اجتماع و خانواده

واکسینه اجتماعی کودکان با اجرای طرح «پاک»/ گلستان پایلوت شد

تی تی آنلاین/گلستان استاندار گلستان پاک سیاست اجتماعی واکسیناسیون کودکان را مورد توجه قرار داد و گفت: استان گلستان به عنوان پایلوت کشور در اجرای سیاست پاک (آموزش بلوغ) انتخاب شده است.

علی محمد زنگنه شامگاه شنبه 21 شهریورماه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان گلستان اظهار داشت: بخش قابل توجهی از مدارس ما غیرانتفاعی استیجاری است و برخی از این ساختمان های آموزشی می توانند به عنوان مدرسه استفاده شوند اما کهولت سن مشکلاتی را ایجاد می کند. این یک پایه محکم برای صدور مجوز است.

وی با بیان اینکه ابلاغ مشروط به تخریب مدارس غیرانتفاعی است، افزود: مدیریت کل نوسازی مدارس با همکاری معاونت عمرانی و سایر ادارات به سرعت فضاهایی را برای استفاده آموزشی در این مدارس فراهم می کند. خوب. و همچنین از ظرفیت کل استان و منابع. باید به این مدارس منابع مالی داده شود تا بتوانند مدارس جدید و بادوام بسازند، از طرفی مدارس زیان آور با قدمت طولانی مجبور به اجاره مکان هایی هستند که دارند. این امکان ایجاد قدرت سازمانی را فراهم می کند.

استاندار گلستانی با نشان دادن اینکه در طرح تربیت فرزندان (پاک) به دنبال تربیت نسل آینده هستیم، تاکید کرد: این دوران طلایی و تمام رشد و قدرتی است که در این عصر پیشروی می کند. به نهاد شخصیت که واکسیناسیون اجتماعی شده و در سنین بالاتر با بهره هوشی بالاتر، خودکنترلی بیشتر و موفقیت اقتصادی بالاتر خود را نشان می دهد.

زنگنه با ترغیب دنیا به ایجاد یک طرح سه جانبه برای آموزش ابتدایی، مراقبت و امنیت و تغذیه و سلامت گفت: مطالعات طولی نشان داده است که منابع متنوع تری در موضوع برنامه های آموزش دوران کودکی وجود دارد.

وی با بیان اینکه جوانی دوران طلایی است و افرادی که تحت برنامه های دنیا کمتر شکل گیری طرح های ناکارآمد را در وجود دارند، اعلام کرد: با شکل گیری هر دو طرح ناکارآمد، برخی آسیب های اجتماعی و. حتی اگر جنایات دور از دسترس نباشد، ما این عصر را عصر طلایی رشد انسان و بهترین زمان برای مداخله برای افزایش پرهیز نسل می‌دانیم.

استاندار گلستانی افزود: گلستانی در اجرای هواپیمای پاک به عنوان پیشرو کشور انتخاب شده است و محوریت این برنامه در پیش دبستانی و مداخله دیگری تحت عنوان نظام مراقبت اجتماعی از دانش آموزان مدرسه است. سن. (نماد) افزایش یافته است که بخشی از تبلیغات است و قسمت دیگر اولین سیستم تشخیص و غربالگری است که در اولین تشخیص اختلالات آنها را در مسیر سیستم قرار می دهد.

زنگنه با بیان اینکه در شورای نماد پس از شناسایی افراد آسیب دیده از خدمات درمانی، مشاوره ای، حقوقی، قضایی و … بهره مند می شوند، تصریح کرد: حمایت کنیم و توجه داشته باشیم که کودکان، نوزادان، جوانان، کودکان باید فرزندان ما باشند و باید تحت هر حمایتی باشند. سفر

پیام پایانی

دکمه بازگشت به بالا