فرهنگ و هنر

واکنش‌های انتقادی به انتشار کتاب آنتونی فائوچی

آنتونی فاوسی A در کتاب زندگی از فلاسفه ، در این ویرانه عمومی منتشر شده است. با این حال ، قبل از انتشار این کتاب در پزشک مشهور آمریکایی ، به دلیل شخصیت آنلاین آنها که سعی در پاسخگویی به اپیدمی کوئید 19 ، برای کسب درآمد داشتند ، انتقاد گسترده ای شد.

Fauci در این کتاب – با عنوان “انتظار غیرمنتظره: ده درس برای حقیقت ، خدمات و راه پیش رو” در ماه نوامبر منتشر شده است – مهمترین درسهایی را که آنها فلسفه زندگی خود را دارند ، به اشتراک می گذارد و یک دیدگاه صمیمی دارند از بهترین ذهن پزشکی جهان ، با توصیه های جهانی ارائه شده برای زندگی.

در کتاب ویراستار فاوسی آمده است: “این بدان معناست که افکار و تأملات در این کتاب برای همیشه پیامی برای یافتن راه هایی برای اجازه دادن به بحران و به دلیل بیهودگی و موانع دارد.”

انتشار این کتاب واکنش های زیادی را در توییتر برانگیخته است ، از جمله اندی بیگز ، عضو جمهوری خواه کنگره ، که در توییتی نوشت: “بهره گیری از بیماری همه گیر در قرارداد بسیار زیاد است.”

“Price Fauci کتاب جدیدی منتشر کرده است ، و اکنون بالاترین قیمت یک کارمند فدرال است که در آن” روزنامه دیلی پرایس ، روزنامه نگار از وب سایت خبری دیلی کلرادو ، به عنوان تعدادی از کتاب جدید مورد انتقاد قرار گرفته است ، و این یک طرح قرنطینه سراسری. “بسیاری از آنها در زمانی که بسیاری از آنها شغل خود را از دست داده اند و فرزندان آنها بیش از یک سال در آنجا بوده اند ، به مدرسه نرفته اند.”

تیم یانگ ، ستون نویس دو ساله واشنگتن ، پزشك مشهور آمریكایی متهم به پول درآوردن دولت فدرال ، وی را پردرآمدترین جیب خواند و از او خواست كه به نوشتن كتاب مشغول باشد.

طبق گزارش فوربس ، آنتونی فاوسی بالاترین میزان استخدام فدرال کارمندی است که سالانه بیش از 417000 دلار درآمد دارد و در دوره ریاست جمهوری نیز درآمد بیشتری دارد.

حتی یک روزنامه نگار حتی در توییت خود نوشت: “80 صفحه کتاب فائوسی 56 سال کارمند دولت بود و فکر نمی کند ذکر آن برای ما کافی باشد.”

یک نفر در وب سایت هیئت مدیره نوشت: “ما واقعاً باید این همه گیر کتابها را مدیریت کنیم ، و در مورد نحوه اداره آن می نویسیم تا متوقف شود”.

آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی بهترین فوتبال در ایالات متحده است. مشاور عالی جو بایدن و افتخار همه گیر ، و پیروی از نظرات وی در مورد موضوعات مختلف از پوشاندن آن با شروع واکسیناسیون تا 19 بافر.

آنتونی فاوسی همچنین پزشک محبوب و افتخار و سخنران در ابتدای بیماری همه گیر است. او در سال 2016 و از مردم در دانشگاه ایالتی اوهایو با ما صحبت کرد و درباره اهمیت آموزه زندگی همیشگی ، دین ، ​​که در عنوان کتاب جدید او است ، صحبت کرد.

در این کتاب ، آنها قرار است در نشنال جئوگرافیک به چاپ برسند ، که اندازه گیری ایمنی قاب تلویزیون های هوایی است و فعالیت های آنها را در اطراف آن توضیح می دهد ، و پس از این سال.

858

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا