بین الملل

واکنش ایران در نخستین سالگرد شهادت سردار سلیمانی تکان‌دهنده و غافلگیرکننده بود / اعتقاد تصمیم‌سازان جمهوری‌ اسلامی به مرگ برجام

عبدالباری عطوان در گزارشی که روزنامه الرایا در سراسر مناطق منتشر کرد ، نوشت: “پاسخ ایران به قتل عام سردار قاسم سلیمانی اولین سالگرد شهادت آنها کثیف بود و تعجب آورتر اینکه تعداد افراد در منطقه چقدر شگفت آور است.” دنیا منتظر است. در اینجا او نشان می دهد که برداشتن از اعتماد به نفس حاصل از این کار انجام شده است ، تمام اقدامات بازدارنده جنگ ایران برای جلوگیری از نتیجه درگیری.

بر اساس این گزارش ، پاسخ ایران به حمله ، این موضوع در مورد ترور نیروهای آمریکایی یا سفارت اسرائیل نیست ، بلکه اعلامیه رسمی برای کمک به حفظ وضعیت غنی سازی اورانیوم تا 20 درصد سطح در تأسیسات هسته ای فردو است. جایی در کوه بلند بسیار دشوار است که بمب های معمولی را از دست بدهید.

فردو

هسته ای آسان تر فردو

رئیس در میان تحلیل گران عرب زبان می نویسد: وی تأیید می کند که این یک گام استراتژیک در جهت اجرای مصوبه چند روز قبل مجلس شورای اسلامی است. علاوه بر این ، اقدامات دیگری نیز انجام شد ، مهمترین دعوت به رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی (IAEA) برای بازدید از تأسیسات هسته ای به IAEA بود ، ایران لغو و مهلت دو ماهه بود.

س Atال آتوان این است که “معنای آن چالش در برابر عواقب چیست؟” و در چندین نکته که در پاسخ خلاصه شده است:

– واضح است که ایرانی ها از تهدیدهای ایالات متحده نمی ترسند و رژیم صهیونیستی با ورود ناوهای هواپیمابر و زیردریایی های هسته ای نمی ترسند ، در برنامه ریزی استراتژیک ادغام می شوند تا سطح غنی سازی را آغاز نکنند.

ناو هواپیمابر ویلیام نیمیتز

ناو هواپیمابر آمریکایی نیمیتز

– حزب محافظه کار با ابتکار عمل در مورد ایران به تدریج در حال رشد است و این اقدامات و حزبی به رهبری اصلاح طلب میانه رو حسن روحانی باعث شده است. این همان چیزی است که من آرزو می کنم و زمان آن نیست که دولت متوقف شود.


بیشتر بخوانید:

20٪ سوخت غنی شده برای تولید راکتور تحقیقاتی تهران


ایران منتظر است تا در کاخ سفید وارد رئیس جمهور منتخب آمریکا جو بایدن شود تا در برجام در مذاکرات ماراتن به برجام بازگردد تا شک کند که آیا او در 20 ژوئیه در میان تنش ها بین دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا و حامیان نژادپرست ، قدرت را در ایالات متحده به دست گرفته است. در ایالات متحده انجام خواهد شد ، و یک خطر بزرگ شرط بندی در بایدن وجود دارد.

– تصمیم گیرندگان ایران کاملاً عقیده دارند که بورجا درگذشت ، بسیاری از سربازان آنها را به انحلال تشویق می کنند و به دلیل شرایط ناتوان کننده ایالات متحده و رژیم صهیونیستی نمی توانند دوباره زنده شوند.

شرط نهایی که وزیر انرژی اسرائیل تعیین کرده و گفته است که هر توافق جدیدی باید شامل از بین بردن کامل حمله هسته ای به برنامه هسته ای ایران باشد ، بند را به وضوح نشان می دهد.

– از آنجا که رژیم صهیونیستی و کشورهای عربی ، از جمله عربستان سعودی ، می خواستند در هر تجارت آینده شرکت کنند ، توافق هسته ای با توهین هسته ای ایران به دولت گفت ، و او بسیار.

ایران به اروپا ، یکی از شرکای توافق هسته ای ، بیش از دو سال است ، اما بورخا از عدم ارائه مکانیزمی برای تأمین اعتبار برنامه های کاهش اثرات تحریم های مالی ایالات متحده ، اما آنها شکست نخورده اند.

ایران از مهارت ها ، دانشمندان و شرکای قدرتمندی برای تولید سلاح های هسته ای برخوردار است و منابع اطلاعاتی ایالات متحده می گویند که برنامه تسلیحاتی ایران غرفه ها را در سال 2003 از بین برد. اگر این درست باشد ، گفتن این است که اگر اینها کمتر از چند هفته برای سرمایه گذاری مجدد و برنامه فوتبال ، اگر از آن پنهان نگه داشته می شود و تأمین هزینه های خود در زیر زمین ، کمتر نیست.

– طبق گفته کارشناسان غربی ، در حال حاضر حدود 3000 کیلوگرم اورانیوم غنی شده به ایران دارد ، این مقدار برای تولید دو بمب هسته ای کافی است. به گفته دیوید آلبرایت ، بازرس سابق سلاح های هسته ای ایالات متحده ، ایران فقط در سالها و سه ماه نمی تواند بیش از 1000 سانتریفیوژ در یک ماشین مدرن داشته باشد.

وی گفت: امروز ایران به طور ناگهانی اعلام كرد كه سطح غنی سازی خود را از 4.5 درصد به 20 درصد صادر خواهد كرد و احتمالاً گام بعدی افزایش 90 درصدی تولید مواد قابل شكاف و نصب كلاهك های هسته ای بر روی موشك های بالستیك است. آنها می توانند اهداف خود را ، و ظریف تر

وی افزود: “همانطور كه ​​دیدیم موشكها بیشتر به انصارالله جده ، یانبو و مردم عقیق بد برخوردند ، نه در سیستم دفاعی مدرن آمریكا قادر است آنها را به تنهایی رصد كرده و رهگیری را نابود كند. موشک “.

پیام آخر / (4) 33 / ص

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا