عمومی

واکنش بسیج رسانه نسبت به توهین استاندار سیستان و بلوچستان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گفته خبرگزاری سازمان بسیج رسانه آمستان استان سیستان و بلوچستان در بیانیه اخیر شورای برنامه ریزی استان در جلسه فرماندار به دلیل نیاز به خبرنگاران صدا و سیما. و گزاره به شرح زیر است.

نام

خبرنگاران گفتند: “اگر برای قدرت این لحظه ها نتوان جنگید ،” خود را از او دور کنید ، این در دسترس عموم نیست. “زیرا بدون این ، دوربین ها برای تهیه و انتشار اخبار ، باید به چاله هایی تبدیل شوند ، و زیرا شما در این کار از کار خود ما دلسوزی کرده اید ، که ما چیزی را تنظیم نکرده ایم ،”.

البته ، او نیاز به ذهنی دارد که او به قلمداد عزیزترین آنها احترام گذاشته و قابل هشدار است تا کاپیتانهای جنگ را هشدار دهد ، با مهربانی ، دلسوزی و ترمیم از زخم پزشک ، محله های نفرت ایران را نسبت به غیرمسئولین بعضی از مقامات تا بدنه فارس بداند. حالا باید اینطور باشد مگسی می توان آنها را نشستن در فضولات تشبیه کرد ؛ با هم احساس می کنیم یک مرد کوچک در این جامعه هر دو طرف را متقاعد می کند.

مقام معظم رهبری فرمودند زبان ژانویه 1996 سرنگونی دشمنان “مگس روی زخم نشسته است تا زخم ها را التیام بخشد بیماری ها و مشکلات نمی توانند شما را ترک کنند. ایجاد شده “من آمدم زیرا اگر مشکلی درونی ندارید و جو بر تبلیغات خارجی تأثیر نمی گذارد.”

به این دو روی سکه می گویند. اول این که او روی زخم نشسته بود ، اما راه نبوغ ، و دشمنانش ، نه افراد داخلی و بره دیگر این است که می گویند ، در حل این س questionال که وزیران فکر می کنند ، فکر می کنند و چهره آنها برای اقدامات خودش یکی بود ، فقط کمی.

به این ترتیب که تحت رهبری صلح
استان سیستان و بلوچستان در اواسط بسیج و سازماندهی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا