حوادث

واکنش پلیس به اطلاعیه شهرداری تهران درباره تخریب یک ساختمان در گلابدره

پلیس به اولین گزارش از عدم همکاری پلیس منطقه شهرداری تهران در تخریب ساختمان گلابدره رسید.

به گزارش تی تی آنلاین روز چهارشنبه 3 خردادماه، شهرداری تهران با اعلام این پیشنهاد گفت: ساختمانی که به محله دوقلوی گلابدره با 2500 مترمربع مساحت دارد باید به ماده 100 نهایی کمیسیون و شهرداری و منطقه یک رأی دهند. . دادستانی آماده رای دادن و تخریب است اما پلیس همکاری نمی کند. ملک فوق فاقد پروانه است و نه زور و نظارت ناظر ساختمان و نه آخرین رای ماده 100 کمیسیون به شماره 1400030159 مورخ 27 تیر 1400 (متن کامل را بخوانید. انجیل اینجا)

این اعلامیه واکنش رئیس پلیس شمال را برانگیخت که دارایی وی در منطقه ای به شدت مستحکم واقع شده است. فرمانده انتظامی شمال تهران نیز در بیانیه ای گفت: معلمان همواره برای خدمت رسانی بهتر به مردم پایبند به همکاری و همفکری هستند و نیروی انتظامی نیز همواره آماده همکاری با سایر سازمان ها و سازمان ها در چارچوب ضوابط و تشکل ها است.

واکنش پلیس به اطلاعیه تخریب ساختمان شهرداری
ساختمان دوقلوی گلابدره

ادامه مطلب: واکنش آتش سوزی به خبر ۱۲۹ ساختمان پرخطر در تهران

بنای گلابدره محل قابل توجهی در نزدیکی مرز است و در سالهای اخیر بررسی هایی در قسمت جنوبی با کل بنای کوه و فضای سبز صورت گرفته و با دو ملک ادغام شده و مجاورت دیگر ساخته شده است. به کوچه شکیبایی و گل محمدی در ورودی راه پله: تصادف، احتمال تصادف و تصادف غیرمنتظره برای ساکنانش.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا