ورزش

واکنش پیشکسوت استقلال به اختلاف خطیر و نکونام

آفتاب‌‌نیوز :

شاهین بیانی درباره ادامه اختلاف‌ها بین علی خطیر، مدیرعامل باشگاه استقلال و جواد نکونام اظهار داشت: چه مشکلاتی وجود دارد که حل نمی‌شود؟ پیش از شروع لیگ اختلاف‌ها وجود داشت و با گذشت تعطیلات نیم فصل و شروع بازی‌ها در نیم فصل دوم هنوز دو طرف علیه هم صحبت می‌کنند و نمی‌خواهند مسائل را حل کنند. استقلال با این وضعیت خیلی راحت قهرمانی را از دست می‌دهد. اینجا هوادار است که برایش مشکل به وجود می‌آید.

«با برگزاری یک نشست می‌توانند اختلاف‌ها را حل کنند.» وی با بیان این جمله افزود: چرا خطیر پا پیش نمی‌گذارد تا مشکل حل شود؟ اگر حل نشد، بگویند حل نشد و با احساسات هواداران بازی نکنند. این هفته دو امتیاز برابر مس رفسنجان از دست دادیم و ممکن است باز هم امتیاز از دست بدهیم؛ هر چند نکونام می‌گوید که شرایط قهرمانی نداریم اما با وجود همه بازیکنانی که از دست دادیم و نفرات جایگزین هم جذب نشدند، استقلال همچنان تیم بزرگی بوده و کار بزرگی انجام داده و صدرنشین است.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با انتقاد از شعله‌ور شدن دوباره اختلاف بین خطیر و نکونام تصریح کرد: برای من جالب است که هنوز اختلاف‌ها ادامه دارد. حتما دست‌هایی پشت پرده وجود دارد که نمی‌خواهند مشکل حل و آشتی برقرار شود. مدیریت پا پیش بگذارد و نشست بگذارد و دو طرف سنگ‌های‌شان را وا بکَنند. آیا می‌شود که کادرفنی بخواهد تیم قهرمان شود و مدیریت نخواهد؟ در هیچ جای دنیا چنین چیزی نمی‌بینیم. این هم از جمله اتفاقاتی است که فقط در فوتبال ایران می‌افتد. دلم برای هواداران استقلال می‌سوزد که با همه مشکلات در کشور از تیم‌شان حمایت می‌کنند.

بیانی در رابطه با درخواست هواداران از پیشکسوتان استقلال برای ورود به اختلاف مدیرعامل و سرمربی استقلال گفت: یک بار علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی پا پیش گذاشت و این دو نفر آشتی کردند اما ظاهرا این آشتی یک «شو» بود! چه چیزی باعث می‌شود این مشکل حل نشود؟ هر چقدر که جلسه‌ای برگزار نکنند، اختلاف‌ها بغرنج‌تر می‌شود. امیدوارم تا قبل از بازی با آلومینیوم اراک اختلاف‌ها را برطرف کنند. هواداران با صحبت‌های نکونام تصور می‌کنند مدیریت نمی‌خواهد تیم نتیجه بگیرد. همه باید در یک راستا حرکت کنند اما همچنان جای تأسف است که چرا مشکل حل نمی‌شود.

تیم خبری ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر بهبود فنی و تکنیکی در ورزش‌های رزمی. با به اشتراک گذاری راهنمایی‌ها و تمریناتی برای بهبود تکنیک‌ها و مهارت‌های رزمی، هدفمندی خود را در توسعه تکنیک و استعداد رزمی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای رزمی پیوسته و بهترین خود را نشان دهید.
دکمه بازگشت به بالا