ورزش

واکنش کفاشیان به انتخابش به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال

آفتاب نیوز:

علی کفاشیان ، نایب رئیس فدراسیون فوتبال ایران ، گفت: ضعف صندلی های بین المللی ورزشی در حال برگزاری است ، “یکی از ضعیف ترین ایران به ورزش های بین المللی ، در تجارت و در برخی سال ها ، ما هنوز ضعیف هستیم.”

نایب رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: وی قصد دارد به سازمان بین المللی کار برای انجام این کار بپیوندد. فروشگاه Angles گفت که چنین دستگاه های قدرت و غیره وسایل لازم بسیاری از کشورهای حاشیه خلیج فارس از طرف این نمایندگان احساس گرمی می کنند.

واکنش کفاشیان به انتخاب وی به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال

این رئیس فدراسیون فوتبال در مصاحبه با برنامه “مردم و ورزش” اظهار داشت: دبیر کل ، من به عنوان کسی که بسیار وارد المپیک شده ، می خواهم بگویم که حمایت کافی نیست. متأسفانه بسیاری از پستهای تشریفاتی ، اما باید بدانند که چگونه در مطب رفتار کنند. تصمیمات گرفته شده توسط کمیته ها باید بررسی شود.

از آنجا که آنها از ادعای فوتبال و ایران به موقع در هیئت اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا حمایت نکردند ، کفاشیان گفت: “آیا انتظار دارید حرف آخر را در هیئت مدیره بگذارید که 16 عضو دارد. این پایان است.” این تصمیمات اولین هیئت مدیره است که لابی می کند. برای مثال ، کشورهای حاشیه خلیج فارس حاوی یک تصمیم نهایی در لابی قبل از جلسه هستند و سرانجام به جلسه می آیند.

وی گفت: “خبر می رسد که مربوط به انتخابات و رئیس فدراسیون فوتبال است.”

ایمنی رئیس کمیته فدراسیون فوتبال که گفته می شود در برنامه ها بدست می آید: “من به این موضوع اعتراض نخواهم کرد ، داوری صادره از طرف ما پرونده آنها را به دست آورد که آنها شنیده بودند که من گفتم.”

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا