بین الملل

وزیر خارجه عمان در دیدار با ظریف: به همکاری با دولت جدید ایران ادامه می‌دهیم

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری آنلاین تی تی آنلاین “بدر بن حموده البوسعید” ، وزیر امور خارجه عمان و راهی تهران برای شرکت در مراسم تحلیف سیزدهمین پایان جمهوری اسلامی ایران ، ظهر امروز (سه شنبه) توسط محمد جواد ظریف ، فرمانده وزارت امور خارجه و وزیر امور خارجه وی ، گفتگو کردند.

شایان ذکر است که انتخاب رئیس جمهور مراسم تحلیف در روز جمعه 5 اوت برگزار می شود.

ادامه روند همکاری ایران ، عمان و دولت آیت الله العظمی

در این دیدار ، ظریف جمهوری اسلامی ایران ، روابط عمان و پادشاهی سعودی را در تلاش برای ارتقاء سطح همکاری های دوجانبه مورد بررسی قرار داد.

بدر البوسعید و تلاش های هشت ساله وزیر خارجه کشورمان در گسترش روابط دوجانبه با عمان را ستود و گفت: “و در عمان مناره برای گسترش همکاری با ایران ، این رویکرد در برنامه های سلطان هیثم سلطان عمان و چشم انداز بی وقفه این کشور است. پادشاه عمان و همکاری با دولت جدید ایران همچنان ادامه دارد.

من تمام تلاش خود را خواهم کرد تا به پادشاهی طبقه فوقانی اورنان هر چه بیشتر به دیدگاه ها نزدیک شوم ، با این حال ، از کشورهای منطقه برای وارد شدن به گفتگو ، طول عنصر را مشخص کنید.

به گزارش FARS ، این اولین دیدار پس از وزیر امور خارجه از البدر بوسعید است. ظریف در تماس تلفنی با عمانی این فرصت را برای یک روز عید قربان داشت.

حتی سفر به منطقه در مسقط می به عنوان یک جاده عمومی ، در بسیاری از کشورها ، در مورد کسانی که وقتی در عمانی زندگی می کردند ، اما برای یک گاو نر ، و او صحبت می کند ، واقعاً تحت کنترل است.

انتهای پیام /


دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا