ورزش

وضعیت چهار بازیکن مصدوم پرسپولیس/واکسیناسیون به زمان دیگرموکول شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آمند ، دکتر علیرضا حقیقت در میانه گفتگو با اعتراف عمومی پرسپولیس ، شرایط و آخرین مصدومان تیم ملی را برای برنامه واکسیناسیون توضیح داد.

تیم فوتبال پزشک در پرسپولیس اظهار داشت: “متأسفانه ، و صدمات سیامک نعمت از ناحیه کتف چپ (آسیب و آسیب دیدگی) دیده شد.” دارویی برای او شروع شد و وی تحت نظارت پزشکی کارکنان است. پس از آنها برای MRI فرستاده شدند ، و یک بار او پاسخ دقیق تری از تشخیص و دارو دریافت می کند.

و دوباره و محمد حسین کنعانی زادگان نیز در بازی به مچ پا ضربه خورد. اول از همه تحت مراقبت پرسنل پزشکی و بهبودی در روز دوشنبه ضروری است. انشا Godالله ، مانند یک بزرگ قادر به او نخواهد بود.

دکتر. کمال و کمال کامیابی نیا افزود: کمال نیز از ناحیه مچ پا مشکلی دارد و تصمیم گرفته شد که تحت نظر و کادر پزشکی تکنیک دربی را دنبال کنند.

علیشاه از امید گفت و آنها از ناحیه زانوی چپ آسیب دیده اند. اقدامات پزشکی آغاز شده است. در این روز ، از روی تصویر ، و برای یافتن پاسخ رضایت بخش نیز چنین است ، در حالی که تصمیم مربوط به برنامه درمانی است.

گفته می شود این پزشک در تیم فوتبال پرسپولیس از برنامه واکسیناسیون در تیم ملی پرسپولیس خارج شده است ، همانطور که می تواند باعث ایجاد مزاحمت برای حضور بازیکن در میانه تمرین و مسابقه شود: “من با دوستان خود در مورد بیماری ها ، متخصص بیماری های عفونی در مورد عوارض جانبی ، کسانی که مانند واکسینی که بعد از آن اتفاق می افتد ، صحبت نمی کنند. “و در مورد واکسیناسیون به جلو توجه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا